Tadeáš Růžička o zápase v Oktagonu! Soupeře zničím, říká

Zdroj fotografie: Reuters.com, fotograf: USA TODAY USPW

Tadeáše Růžičku čeká první zápas v profesionálním MMA. Vítěz Oktagonu Underground I bude zápasit s Jakubem Dykem na turnaji Oktagon 17 již za 10 dní.

Kdo je Tadeáš Růžička?

Tadeáš Růžička se narodil 28. 10. 1997. Aktuálně trénuje pod André Reindersem v týmu Rainders MMA. Růžička před začátkem jeho MMA kariéry dělal Muay Thai v týmu Lanna Gym Praha. Má za sebou 49 zápasů je 2016 – IFMA World Cup – Kazan, Russia – 3rd PLACE a 2015 – IFMA Royal World Cup – Bangkok, Thailand – 1st PLACE.

Premiéra v MMA.

Tadeáš Růžička má za sebou dva exibiční zápasy v Oktagon Underground. Porazil Tomaše Linha Le Syna a následně Štěpána Gubu. Jeho soupeřem v profesionálním MMA bude Jakub Dyk, který má aktuálně dvě výhry v řadě. Jakub má sedm zápasů z toho pět výher a dvě porážky.

Ilustrační foto, zdroj: pixabay.com

Oktagon 17.

Další velký turnaj organizace Oktagon MMA je tady! Již v 17. 10. uvidíme velký návrat Karlose Vémoly, titulovou bitvu Kozmy a mnohem víc. Celá akce proběhne v Brně.

Růžička o zápase s Jakubem.

“Není to dobrej MMA zápasník, takže pro můj profesionální start je to ideální volba. Po Undergroundu ode mě všichni očekávají masakr, ale teď to bude jiný sport než v Undergroundu. Absolvoval jsem extrémní přípravu, abych byl připravený na boj na zemi, ale on taky není nějak špičkový na zemi, takže budeme v postoji, a tam jsem v Undergroundu dominoval, jak jste mohli vidět,” uvedl pro web fightclubnews.