Roztržené varle se zapíše na seznam nejkurióznějších cyklistických nehod

Foto: twitock.com

Že se při cyklistice stávají nehody, to je celkem běžné. Vzhledem k povaze tohoto sportu jsou běžné spíše různé zlomeniny, naraženiny, nebo třeba tržné rány na končetinách, či otřesy mozku. Australský cyklista Chris Hamilton však ukázal, že tu mohou být i jiné, dost kuriózní nehody a zranění.

Vepíše se do historie

Vypadalo to, že se do ní Chris Hamilton vepíše jenom tím, že v loňském roce získal trikot pro nejlepšího mladého jezdce. Nyní se ukazuje, že se do ní patrně zapíše ještě jednou věcí, která však působí lehce úsměvně. I když nechceme bagatelizovat jakákoliv zranění, tak roztržené varle je přece jenom něco, co se při sportu nestává každý den. Podle zpráv z nemocnice již Chris Hamilton absolvoval operaci a léčba se vyvíjí dobře, dle plánu.

Sdělil to všem

Chris Hamilton byl v souvislosti se svým zraněním celkem sdílný. I on sám svou nehodu jistě považuje za kuriózní a úsměvnou. Dokazuje to jeho komentář na sociálních sítích, kde své zranění hned zmínil, jelikož stejně očekával, že to bude v souvislosti s jeho příspěvkem první otázka, na kterou se ho někdo zeptá. A k tomu dodal, že to skutečně bolí tak, jak si jeho mužští fanoušci myslí. Zkrátka a jednoduše je vidět, že ho smysl pro humor neopouští ani v této dost bolestivé situaci.

Zranění při tréninku

Chris Hamilton si roztrhl varle nikoliv při závodním klání, ale pouze při tréninku. Při něm trénoval na etapový závod Tour Down Under, který se pojede již koncem ledna. I když by si závodním moc přál postavit se na jeho start, podle všeho to vypadá, že kvůli tomuto zranění to ještě nebude možné. Kdy nasedne na kolo tedy nerozhodne jeho tým, ale v tuto chvíli to jsou lékaři, kteří budou mít ve všem to poslední slovo. A ti zatím moc informací nepodali, jelikož ani samotný Chris Hamilton ví jenom to, že operace varlete naštěstí dopadla dobře.

Foto: twitock.com