OKTAGON 17: Karlos Vémola má nového soupeře

                   

OKTAGON 17 je naplánován na 17. 10. 2020. Dnes již víme, kdo bude soupeřem Karlose Vémoly bude to Norský zápasník Thomas Robertsen (8 výher – 3 porážky).

S kým bude Vémola zápasit?

S kým bude Karlos Vémola je již jasné, bude to THOMAS ROBERTSEN… Každopádně, Karlos Vémola potřebuje akutně vyhrát, aby se dostal zpět do bitev o titul a především, aby se dostal k odvetě s Attilou Véghem, který ho knockoutoval v zápase století.

Bude to veliký Karlose Vémoly, který svůj poslední zápas bohužel prohrál. Český lev se měl utkat s Mikuláškem již před nějakou tou dobou, bohužel kvůli koronaviru na zápas nepřišlo. Což neznamená, že Oktagon nemá o zápas již zájem, má, v plánu je na turnaj Oktagon 20 v prosinci.

iIlustrační foto Brna, zdroj: pixabay.com

Velké novinky.

Myslel jsem, že už znám, ale teď to vypadá, že to nedopadne. Přitom by to byl skvělý soupeř, neporažený Brazilec. Ale tohle jsem slíbil, že nechám na Ondrovi (Novotném) a oznámíme to společně. Což by se mělo stát v neděli. Uvidíme, jak to dopadne, pár verzí tam je, ale stojím si za tím.“

Vémola je otevřen komukoliv“

„Je mi celkem jedno, koho proti mně Ondra postaví, protože pokud chci do budoucna přemýšlet o odvetě s Attilou Véghem, musím porazit kohokoliv, koho v devadesát trojce mají. Chci zápasit 17. října. Je to maličko těžší. Nevím, jestli budu mít postojaře, zemaře, praváka, leváka… Ale makáme na tom, připravuju se.”

zdroj citace: mmashorties.cz

Diskuze Vstoupit do diskuze
137 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Skryté prvky a funkce Škodovek: Majitelé o nich často nevědí, přitom mají náramně praktické vlastnosti
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Nad Ukrajinou se rozvírá stále dokonalejší protivzdušný deštník. Pro ruská letadla je zdejší nebe smrtící
Události247.cz
Události247.cz
Proč by Putin nařídil poškození plynovodu Nord Stream? Důvodů je hned několik
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Na tomto obrázku jsou 2 chyby –⁠ viditelné na první pohled, ale najde je jen ten, kdo má dobře vyvinuté logické myšlení