OKTAGON 17: Karlos Vémola má nového soupeře

Zdroj fotografie: Reuters.com, fotograf: USA TODAY USPW

OKTAGON 17 je naplánován na 17. 10. 2020. Dnes již víme, kdo bude soupeřem Karlose Vémoly bude to Norský zápasník Thomas Robertsen (8 výher – 3 porážky).

S kým bude Vémola zápasit?

S kým bude Karlos Vémola je již jasné, bude to THOMAS ROBERTSEN… Každopádně, Karlos Vémola potřebuje akutně vyhrát, aby se dostal zpět do bitev o titul a především, aby se dostal k odvetě s Attilou Véghem, který ho knockoutoval v zápase století.

Bude to veliký Karlose Vémoly, který svůj poslední zápas bohužel prohrál. Český lev se měl utkat s Mikuláškem již před nějakou tou dobou, bohužel kvůli koronaviru na zápas nepřišlo. Což neznamená, že Oktagon nemá o zápas již zájem, má, v plánu je na turnaj Oktagon 20 v prosinci.

Ilustrační foto Brna, zdroj: pixabay.com

Velké novinky.

Myslel jsem, že už znám, ale teď to vypadá, že to nedopadne. Přitom by to byl skvělý soupeř, neporažený Brazilec. Ale tohle jsem slíbil, že nechám na Ondrovi (Novotném) a oznámíme to společně. Což by se mělo stát v neděli. Uvidíme, jak to dopadne, pár verzí tam je, ale stojím si za tím.“

Vémola je otevřen komukoliv“

„Je mi celkem jedno, koho proti mně Ondra postaví, protože pokud chci do budoucna přemýšlet o odvetě s Attilou Véghem, musím porazit kohokoliv, koho v devadesát trojce mají. Chci zápasit 17. října. Je to maličko těžší. Nevím, jestli budu mít postojaře, zemaře, praváka, leváka… Ale makáme na tom, připravuju se.”

zdroj citace: mmashorties.cz