OKTAGON 17 již 17. 10.! Návrat Karlose Vémoly, premiéra Růžičky a mnohem víc.

Zdroj fotografie: Reuters.com, fotograf: Joshua Roberts

Další velký turnaj organizace Oktagon MMA je tady! Již v 17. 10. uvidíme velký návrat Karlose Vémoly, titulovou bitvu Kozmy a mnohem víc. Celá akce proběhne v Brně.

David Kozma vs. Máté Kertesz.

Jako hlavní zápas večera je stanovena titulová bitva Davida Kozmy a Métého Kartesze. Tento souboj weltrových vah slibuje velikou atraktivitu. Oba zápasníci jsou spíše postojáři s tím, že je velice možné, že David Kozma bude chtít souboj strhnout na zem, stejně jako to udělal v zápase proti Gáborovi Borárošovi. David Kozma je současně neporažen v organizaci Oktagon. David zkoušel také zahraniční angažmá v organizaci RCC, ve které bohužel prohrál.

Ilustrační foto, zdroj: pixabay.com

Karlos Vémola vs. XXXX

Veliký návrat čeká i Karlose Vémolu, který svůj poslední zápas bohužel prohrál. Český lev se měl utkat s Mikuláškem již před nějakou tou dobou, bohužel kvůli koronaviru na zápas nikdy neřišlo. S kým bude Karlos Vémola zápasit, to není zatím jasné… Každopádně, Karlos Vémola potřebuje akutně vyhrát, aby se dostal zpět do bitev o titul a především, aby se dostal k odvetě s Attilou Véghem, který ho knockoutoval v zápase století.

Tadeáš Růžička vs. Jakub Dyk

Velká odveta pro Jakuba Dyka, který se s Růžičkou již potkal. Zápasili společně na turnaji Oktagon underground, kde se jelo dle jiných pravidel. Odveta již ale bude dle pravidel mma, což by mělo hrát do karet Jakubovi, má totiž veliké zkušenosti v oktagonu, naproti Tadeáš Růžička zatím v MMA nezápasil a tento zápas bude jeho profesionální premiéra.