Lukáš Krpálek trénuje v Polsku a připravuje se na ME

                   

Olympionik a veliký šampión Lukáš Krpálek nevzdává přípravu na Mistrovství Evropy, které má být v Česku, svou přípravu přesunul do Polska, kde aktivně trénuje s celým národním týmem.

Lukáš Krpálek o jeho přípravě.

Tak máme zase všechno zavřené.. včera poslední trénink u nás, a tak od neděle pokračovat v přípravě do Polska.. ???

Jaký bude další turnaj Lukáše Krpálka?

Dlouho očekávaný grand slam to nebude IJF před nedávnem turnaj zrušilo: „Rozhodli jsme se tento Grand Slam zrušit a neodkládat, protože na začátku roku 2021 už je v kalendáři řada turnajů IJF a národních soutěží,“ uvedli zástupci mezinárodní federace v prohlášení.

iIlustrační foto, zdroj: pixabay.com

Další možností je velice očekávané Mistrovství světa v Praze, které bylo již před měsícem odloženo z důvodu koronaviru, organizátoři zajistit O2 arenu a všechny další potřebné záležitosti na nový termín od čtvrtka 19. listopadu do soboty 21. listopadu. Vedle primární potřeby sladit kalendář to mělo i jiné důvody. Bohužel přišla druhý vlna, která zakazuje víceméně veškeré sportovní akce, což může velice rychle zlikvidovat celý turnaj.

Mělo by to být poslední ME pro Petříkova.

Pavel Petříkov je jeden z nejlepších českých judistů. Zúčastnil se dvou olympijských her, vyhrál titul mistra Evropy do 23 let z roku 2008. Současně je Petříkova na přelomu kariéry, proto je jeho velkou prioritou ukázat výborný výkon na mistrovství světa, které dle jeho slov bude možná i poslední. „Mistrovství Evropy 2020 v judu,nenabídne rozhodně žádnou nudu. Tak i ty si do O2areny z kraje května přisedni, pro mě je to Evropa poslední…???“ uvedl na svém instagramu.

Diskuze Vstoupit do diskuze
143 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Na český trh míří další čínský gigant. Majitel Volva nabízí bezkonkurenční cenu, nízkou spotřebu a bohatou výbavu
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: nic jí neodolá aneb Jak ukrajinská puška „krájí“ pancíř ruských obrněných vozidel jako nůž máslo. Zásah cíle je rychlý a ničivý
Události247.cz
Události247.cz
Zákony mluví jasně: Řidičům hrozí pokuta i za jedno zatroubení během jízdy
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Milovníci kávy se mohou radovat: Má mnoho překvapivých pozitiv na lidské zdraví, důležité je však dávkování