Krutá rána po obránce Dunajské Stredy, zastřelili mu otce

                   

O tom, že neštěstí přichází ve chvílích, kdy jej nejméně očekáváme, se v posledních dnech na vlastní kůži přesvědčil obránce Dunajské Stredy Cesar Blackman. Ačkoli mladík po pracovní stránce zažívá velice úspěšný rok, tragédie si jej nakonec vyhledala v rámci rodinného kruhu. Jeho otec se stal obětí ozbrojeného útoku v rodné Panamě a na následky četných zranění bohužel zemřel. Informovat fanoušky o této skutečnosti se vedení slovenského klubu rozhodlo prostřednictvím zprávy na své oficiální stránce.

Chlapec, který se „potatil“

Čtyřiačtyřicetiletý Cesar Blackman starší, sám bývalý fotbalista a trenér, byl na svého syna velice pyšný. A právem. V dresu slovenského klubu se pomalu dostával do formy a nastoupil k sedmi ligovým zápasům. Před pár týdny si dokonce vysloužil svou historicky první pozvánku do národního A-týmu Panamy a nutno podotknout, že si nevedl vůbec špatně. Nyní ale jednadvacetiletý obránce určitě nemá na fotbal ani pomyšlení. Klub mu samozřejmě vyšel vstříc a na následující dny jej uvolnil, aby mohl truchlit spolu se zbytkem své rodiny právě v Panamě.

Šokující zpráva, které vzbudila silné emoce

K oné tragédii došlo během jednoho dopoledne panamského času. Na předměstí hlavního města Panama City si dvojice mužů vyhlédla Cesara Blackmana staršího, přistoupila k němu a nekompromisně celkem devětkrát vypálila jeho směrem. Tato skutečnost nasvědčuje tomu, že byl útok na bývalého fotbalistu cílený a od začátku detailně plánovaný. Ozbrojenci se poté stačili včas vytratit ještě předtím, než na místo dorazila záchranná služba a policie. V té době Blackman ještě žil.

Následoval rychlý převoz do nemocnice a přes veškerou snahu záchranářů se Blackmana nakonec zachránit nepodařilo. Zranění byla příliš závažná, střely proťaly i důležité životní orgány. Otřesná událost okamžitě vzbudila vlnu soucitných komentářů na internetu. Lidé přejí mladému fotbalistovi i celé jeho rodině upřímnou soustrast a zároveň doufají, že k dopadení oněch pachatelů dojde co nejdříve.

Foto: tvmax-9.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
109 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články