Kdo postoupil do semifinále Oktagon výzvy

                   

Oktagon výzva měla velké pokračování. Diváci mohli hlasovat, kdo postoupí do semifinálových duelů. Koho vybrali diváci a koho trenéři? Velké překvapení!

Jak celé vybíraní fungovalo?

V zásadě to bylo jednoduché. Nezáleželo, jestli zápasníci svůj zápas ve čtvrtfinále vyhráli nebo prohráli. O všem rozhodovali fanoušci, kteří pomocí SMS hlasů mohli poslat dva bojovníky do jednoho semifinále. Druhé semifinále vybírali trenéři týmů, což je letos legenda Michal Hořejší a Viktor Pešta za Česko a za SK Attila Végh s Škondričem Ilijou. Bohužel pro Oktagon se velice rychle ozvala celá řada kritiků, kteří celý koncept neměli rádi, je ale potřeba pamatovat, že toto bylo možná nejlepší forma, jak udržet Oktagon aktivní.

Kdo postoupil?

Z českého týmu poslali fanoušci do semifinále Michala Krčmáře, trenéři poslali dál také Pavla Hvězdu, který byl hodně překvapen a na svém instagramu uvedl následující. „Včera se mi povedlo postoupit hlasem trenérů (a pro zranění kamarádů z CZ teamu) do semifinále oktagon výzvy. Můžu slíbit, že udělám vše pro výhru.“ 

iIlustrační foto, zdroj: pixabay.com

Jejich soupeři budou dva bojovníci ze Slovenska, a to dle rozhodnutí fanoušků Tomáš Zajac. Trenéři následně vybrali také Romana Pauluse. Tomáš Zajac také děkoval, především tedy jeho fanouškům.„Ďakujem? Vyjadrenie k včerajšej noci. Skúsim to skrátiť. Veľmi pekne ďakujem za každý jeden hlas. Čakal som podporu vďaka môjmu týmu #krvilacnyteam, no naozaj som nečakal, že to bude až tak masívne.ĎAKUJEM? Ideme do semifinále a cítim veľkú podporu vďaka vám. Spravím preto maximum, aby som vám dokázal, že aj Zajko vie trhať mäso.“ uvedl na svém instagramu.

Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Na český trh míří další čínský gigant. Majitel Volva nabízí bezkonkurenční cenu, nízkou spotřebu a bohatou výbavu
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: nic jí neodolá aneb Jak ukrajinská puška „krájí“ pancíř ruských obrněných vozidel jako nůž máslo. Zásah cíle je rychlý a ničivý
Události247.cz
Události247.cz
Zákony mluví jasně: Řidičům hrozí pokuta i za jedno zatroubení během jízdy
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Milovníci kávy se mohou radovat: Má mnoho překvapivých pozitiv na lidské zdraví, důležité je však dávkování