Karlos Vémola má doma lva! Žrát bude první, říká

Ilistrační foto, Zdroj fotografie: Reuters.com, fotograf: Stringer

Karlos Vémola dostává svému jménu. Lev který žere první si pořídil samici lva. Jméno jí dal Elsa, kterou již od narození provázel šílený příběh. Jak se Vémola k lvici dostal?

Karlos Elsu našel na ulici, říká.

„Elsa u nás doma není první den. Někdo ji před více než čtyřmi měsíci vyhodil v krabici ven. Do chvíle, než se najde způsob, jak jí vrátit do jejího domova, bude u nás a já udělám všechno proto, aby měla tu nejlepší péči.“ uvedl Vémola na svém instagramu.

Zdroj fotografie: youtube.com/ufc

Velké vlna kritiky přišla brzy.

Celá řada fanoušků si nemohla neupozornit na řadu dosti nereálných věcí. Člověk, který má moto: Lvi žerou první, najde na ulici položenou krabici s lvem.. Na což Karlos Vémola rychle reagoval a prozradil celý příběh, žačal ale agresivně: „Plno lidí z vás mně píše, jestli jsem se nezbláznil, jakej jsem magor, jestli neberu drogy, že jsem našel lva v krabici.“ Pravda dle slov byla následující. Terezie Hovolksá (chovatelka, podnikatelka) našla u obce Zídková odhozenou krabici, kde našla právě dvě mláďata.

Foto: mmafighting.com

Následně si je přivlastnila a začala se o ně starat, bohužel neměla dostatek financí, aby obě mláďata uživila, proto kontaktovala Karlose Vémolu, který paní doktorce nabídl pomoc. Uběhli dva měsíce a paní doktorka již neměla kapacity aby se starala o dvě mláďata, tak nabídla Vémolovi možnost adopce, Vémola velice rychle nabídku přijal a po pár dnech chovu uvedl, „jsem s ní spjatý, že se jí nechci jen tak vzdávat. Bude se budovat velká voliéra, kam by měla jít, ale jak to půjde, chci ji mít u sebe.“