Ivan Buchinger bude trénovat pod vedením Attily Végha

                   

Ivan Buchinger bývalý šampión M1 a Cage Warriors bude zápasit pod vedením Attily Végha v týmu SFG (Spartakus Fighting Gym). Půjde Ivan Buchinger do Oktagonu?

Oznámení Ivana Buchingera.

Od dnes budem oficiálne posiľňovať tím @spartakusfightgym ??. Teším sa na spoluprácu a dúfam, že ma čoskoro uvídíte na bojisku ?????
Veľké ďakujem patrí aj @mma_spirit_ffm za dlhoročnú spoluprácu, veľa mi to dali ???? uvedl na svém instagramu.

Kariéra Ivana Buchingera.

Kariéra Ivana Buchingera je doslova dlouhá. Má za sebou 44 zápasů z toho se mu podařilo 37 vyhrát. Ivan má za sebou organizace jako XFN, KSW, M1 Global, Cage Warriors a další.

Ivan se za svou kariéru potkal s řadou bojovníků např. Conor Mcgregor, Jaroslav Pokorný nebo Salahdine Parnasse, proti kterému prohrál v zápase o titul KSW. Jinak kariéra Ivana Buchingera je téměř dokonalá, což je doslova neuvěřitelné, když se podíváme a vidíme, že profesionálně zápasí již od roku 2008. Za první rok jeho kariéry dokázal Ivan vyhrát dvanáctkrát, což ho posunulo do největších organizacích v Evropě.

iIlustrační foto, zdroj: pixabay.com

Následovala celá řada dalších zápasů, některé dokázal vyhrát, některé ne. Každopádně se Ivan probojoval až k opasku v lehké váze organizace Cage Warriors. Bohužel ho ztratil v zápase s Conorem Mcgregorem. Po tomto zápase se ale Ivan vrátil a vyhrál dalších deset zápasů v řadě. V tuto dobu měl dostal i nabídku od největší organizace UFC, bohužel v té době ještě UFC nebylo tak velké a Ivanovi by se přestup nevyplatil (podobnou situaci zažil i Attila Végh).

Diskuze Vstoupit do diskuze
114 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články