Hromek vs Čepo nebude! Čepo bude zápasit s Koyuncu

                   

Turnaj OKtagon 17 hlásí další zajímavé změny! Bitva Hromek vs. Čepo se ruší z důvodi nemoci. Pro Čepa se našla náhrada + Tadeáš Růžička jako tahák celého turnaje.

Duel Čepo vs Koyuncu.

Čepo má aktuálně na svém kontě výbornou bilanci 4 výhry a žádná porážka. Své soupeře dokázal dvakrát ukončit na TKO a dvakrát na SUB. Sice má Čepo za sebou velký počet tréninků BJJ, bude jeho prioritou spíše postoj, který dokázal ukázat na projektu Oktagon UNDERGROUD.

iIlustrační foto, zdroj: pixabay.com

Soupeřem Čepa bude Afir Emre Koyuncu, který má aktuálně 4 profi zápasy, ve kterých dokázal třikrát vyhrát (2x TKO a jednou KO). Bohužel má na svém kontě jednu porážku z turnaje ACB 68. Afir trénuje v akademii MUNICH MMA naproti tomu trénuje Čepo v akademii Chaos Gym Bratislava.

Tadeáš Růžička bude hlavním tahákem akce.

Tadeáš Růžička má za sebou dva exhibiční zápasy v Oktagon Underground. Porazil Tomaše Linha Le Syna a následně Štěpána Gubu. Jeho soupeřem v profesionálním MMA bude Jakub Dyk, který má aktuálně dvě výhry v řadě. Jakub má sedm zápasů z toho pět výher a dvě porážky.

Růžička o zápase s Jakubem Dykem.

“Není to dobrej MMA zápasník, takže pro můj profesionální start je to ideální volba. Po Undergroundu ode mě všichni očekávají masakr, ale teď to bude jiný sport než v Undergroundu. Absolvoval jsem extrémní přípravu, abych byl připravený na boj na zemi, ale on taky není nějak špičkový na zemi, takže budeme v postoji, a tam jsem v Undergroundu dominoval, jak jste mohli vidět,” uvedl pro web fightclubnews.

Diskuze Vstoupit do diskuze
111 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Na český trh míří další čínský gigant. Majitel Volva nabízí bezkonkurenční cenu, nízkou spotřebu a bohatou výbavu
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: nic jí neodolá aneb Jak ukrajinská puška „krájí“ pancíř ruských obrněných vozidel jako nůž máslo. Zásah cíle je rychlý a ničivý
Události247.cz
Události247.cz
Zákony mluví jasně: Řidičům hrozí pokuta i za jedno zatroubení během jízdy
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Milovníci kávy se mohou radovat: Má mnoho překvapivých pozitiv na lidské zdraví, důležité je však dávkování