Hromek vs Čepo nebude! Čepo bude zápasit s Koyuncu

Zdroj fotografie: Reuters.com, fotograf: USA TODAY SPORTS

Turnaj OKtagon 17 hlásí další zajímavé změny! Bitva Hromek vs. Čepo se ruší z důvodi nemoci. Pro Čepa se našla náhrada + Tadeáš Růžička jako tahák celého turnaje.

Duel Čepo vs Koyuncu.

Čepo má aktuálně na svém kontě výbornou bilanci 4 výhry a žádná porážka. Své soupeře dokázal dvakrát ukončit na TKO a dvakrát na SUB. Sice má Čepo za sebou velký počet tréninků BJJ, bude jeho prioritou spíše postoj, který dokázal ukázat na projektu Oktagon UNDERGROUD.

Ilustrační foto, zdroj: pixabay.com

Soupeřem Čepa bude Afir Emre Koyuncu, který má aktuálně 4 profi zápasy, ve kterých dokázal třikrát vyhrát (2x TKO a jednou KO). Bohužel má na svém kontě jednu porážku z turnaje ACB 68. Afir trénuje v akademii MUNICH MMA naproti tomu trénuje Čepo v akademii Chaos Gym Bratislava.

Tadeáš Růžička bude hlavním tahákem akce.

Tadeáš Růžička má za sebou dva exhibiční zápasy v Oktagon Underground. Porazil Tomaše Linha Le Syna a následně Štěpána Gubu. Jeho soupeřem v profesionálním MMA bude Jakub Dyk, který má aktuálně dvě výhry v řadě. Jakub má sedm zápasů z toho pět výher a dvě porážky.

Růžička o zápase s Jakubem Dykem.

“Není to dobrej MMA zápasník, takže pro můj profesionální start je to ideální volba. Po Undergroundu ode mě všichni očekávají masakr, ale teď to bude jiný sport než v Undergroundu. Absolvoval jsem extrémní přípravu, abych byl připravený na boj na zemi, ale on taky není nějak špičkový na zemi, takže budeme v postoji, a tam jsem v Undergroundu dominoval, jak jste mohli vidět,” uvedl pro web fightclubnews.