F1: Ferrari přinese nové komponenty na velkou cenu Ruska

Zdroj fotografie: formula1.com

Když minulý rok přijelo Ferrari do Sochi, tak mělo za sebou dvě výry v řadě, jednu v Itálii a druhou v Belgii. Letos tomu tak není a Ferrari zažívá špatné období. Všem dnům není konec a Ferrari přináší nové komponenty, které auto zlepší.

Oznámení Ferrari.

„První část sezóny se pro Scuderii ukázala jako velmi obtížná, jak je vidět z výsledků,“ řekl Mekies. „Ale v naší povaze není vzdát se za žádných okolností.

Zdroj fotografie: formula1.com

„V tomto duchu se blížíme k víkendu v Soči, i když za tu krátkou dobu, co sem jezdíme, pro nás trať nikdy nebyla příliš příznivá. Uděláme, co bude v našich silách, protože si uvědomujeme, že v tuto chvíli stojíme proti tvrdé opozici.“

Ferrari a stále opakované problémy.

Již stále dokola všichni fanoušci motosportu mluví o neskutečně spatné sezóně Ferrari, kdy se doslova nic nedaří. Ano, zázraky se dějí, ale ty jsme již viděli v podobě dvou pódií od Charlese Leclerca. Bohužel ostatní výkony ukazují na nejhorší sezónu Ferrari historie.

Zdroj fotografie: formula1.com

Velké problémy pro Sebatiana Vettela.

V letošní sezóně je odjeto pouhých pár závodů a již jsme viděli Sebastiana Vettela doslova na dně. Naopak jeho rival Charles dokázal vyhrát již dvě pódia, což je obecně považováno za zázrak. Vrať me se o pár měsíců zpět, aby toto všechno dávalo smysl. Rok 2019 a první testování v Barceloně, které ukázalo řadu problémů. Ferrari zaostávalo, nikdo ale netušil, že tomu tak zůstane. Je dost časté, že týmy jezdí na testování schválně pomalu, aby zmátli konkurenci. Bohužel o šest měsíců později na prvním závodě se obavy potvrdily. Ferrari nebylo schopné konkurence.