David Limberský očekává přírůstek do rodiny

Foto: worldfootball.net

S dětmi slavných českých osobností se v poslední době doslova roztrhl pytel. Zdá se, že ani v novém roce 2020 se od tohoto trendu neustoupí. Dlouholetá opora plzeňské Viktorie David Limberský na sociálních sítích oznámila, že jeho manželka Lenka je ve čtvrtém měsíci těhotenství. Zatímco ona si mateřské povinnosti vyzkouší vůbec poprvé, šikovný fotbalista se stane otcem už potřetí.

Limberský se pochlubil fotkou z ultrazvuku

Šestatřicetiletý fotbalový obránce David Limberský má během prvních dnů nového roku pádný důvod k oslavám. Jeho krásná manželka Lenka Limberská se připravuje na roli matky, která ji navíc čeká poprvé v životě. Sportovec oproti ní není v otázkách rodičovství žádným nováčkem, bývalá partnerka mu na svět přivedla syna Davida a dceru Natálku. Dvojice se s radostnou informací pochlubila na Instagramu, kde sdílela společnou fotografii s ultrazvukem a komentářem:

„Jsme na začátku 4. měsíce a věříme, že vše poběží podle našich představ, dnes jsme zjistili i pohlaví… Ale to zase třeba jindy.“

Někdejšího českého reprezentanta čekají v příštích měsících opravdu příjemné povinnosti, což v současné situaci určitě uvítá. S Viktorií Plzeň totiž absolvuje náročné přípravy na jarní část sezóny, navíc se musí sžít s novým trenérem Adriánem Guľou. Oproti němu Lenka má nyní na založení rodiny dostatek času, jelikož definitivně sekla s profesí modelky. Všechno do sebe prostě začalo zapadat.

Foto: worldfootball.net