Bude se rušit válka YouTuberů? Vláďa vs. Explo je v ohrožení

Zdroj fotografie: Reuters.com, fotograf: USA TODAY SPORTS

Válka YouTuberů je v ohrožení! Dnes ogranizace Ogtagon MMA oznámila posunutí zápasu Vláďa vs. Explo na neurčito, znamená to konec války Youtuberů?

Když organizace OKTAGON MMA oznámila zápas dvou známých YouTuberů celý český internet se rozdělil na dva tábory. Jedni mají názor, že zápas nemá smysl, druzí říkají, že takovýto zápas pomůže propagovat MMA.

Válka youtuberů
Zdroj fotografie: oktagonmma.cz

Oba borci již na plno trénují. Vláďa se rozhodl trénovat pod vedením Andrého Rainderse. Na druhou stranu Exploited trénuje pod legendárním Ilijou Škondričem. Oba trenéři jsou doslova špičkou v oboru. André má pod sebou zápasníky jako: Jakub Bělé, Michal Martínek, Miloš Petrášek, Tomáš Peleška, Filip Macák a další. Jeho slovenký kolega je trenérem napřklad: Gábora Borárose, Attilu Véga nebo Roberta Pukáče.

Co je Válka YouTuberů?

Válka YouTuberů je projekt, který má za účelem ukázat mladší generaci sport MMA. Projekt také chce motivovat mladé lidi začít sportovat. V rámci zaměření na starší generaci si organizace slibuje zlepšit názor na mma a ukázat lidem, že se nejedná o násilí, ale o sport.

Válka YouTuberů a koronavirus.

Bohužel jak řekl Ondra Novotný, v ČR máme koronavirus, který znemožnil všechny veřejné akce, což je hlavní věc, proč zápas pořádat. Bez diváků by zápas nebyl kompletní a chyběl by tam ten největší element. Proto vidíme ze strany Oktagonu oznámení, že se zápas posouvá na neurčito. Zatím se ale spekuluje o první polovině roku 2021, je to reálné? Věřím, že ano.