Zhubněte ve spánku s tímto drinkem. Spálíte spoustu kalorií

Některé potraviny jsou vhodné při nemocech, jiné při podpoření hubnutí. Skořice a med ale spadají do obou těchto kategorií. Vyzkoušejte ve společném nápoji a budete žasnout nad výsledky.

Skořice a med tvoří perfektní kombinaci pro hubnutí.

Je faktem, že dostatek kvalitního spánku souvisí i s naší hmotností. Jakmile budete spát málo hodin ve špatném prostředí, budete unavení a vaše tělo si bude muset energii hledat v jídle. Tím pádem budete tloustnout. Jedná se ale o velmi nenápadný a plíživý proces, takže pokud spánkem chcete zhubnout, budete ho muset trochu podpořit, aby výsledky byly rychleji viditelné. Když totiž budete před spaním konzumovat ty správné potraviny, potom se budete každý den probouzet o trochu hubenější. Podívejte se, jak to funguje!

 

Zázrak spočívá ve skořici

Skořice má velmi výrazné léčebné a antiseptické účinky. Dále podporuje mozek a metabolismus, který je díky ní rychlejší. A když je v kombinaci s medem, potom vzniká naprosto úžasný výsledek, který umí zamávat s kily navíc, a to i přes noc. Vyčistíte si žaludek a střeva a ještě zhubnete, když budete každý večer před spaním pít tento nápoj.

Potřeby:

  • ½ čajové lžičky skořice v prášku
  • 200 ml vody
  • 1x čajová lžička medu

Postup:

  1. Vodu nalijte do hrnce a nechte ji přejít varem. Poté odstavte a nasypte do ní skořici.
  2. Po 30 minutách chladnutí přidejte med a dobře promíchejte, aby se rozpustil.
  3. Nechte uležet v lednici a každý večer před spaním si dejte vlažný šálek tohoto drinku.

    Hubnout se dá i během spánku.