Recept na zázračný balzám pro vaše vlasy ze tří surovin

Péče o poškozené vlasy je náročná a výsledky jsou vidět až po velmi dlouhé době. Urychlete tento proces se správným receptem na vlasový balzám, který dodá vašim vlasům novou sílu téměř okamžitě.

Dodejte svým vlasům novou sílu.

Poškozené a zničené vlasy s třepícími se kořínky vypadající jako bez života. Vdechněte jim novou sílu se zázračnou maskou, kterou si můžete připravit z pohodlí svého domova. Před použitím se ale opravdu dobře zamyslete nad tím, co má stav vašich vlasů na svědomí. Příčinou totiž může být nejen prkotina jako je zničení barvou nebo špatné venkovní počasí, ale také nedostatkem železa, nedostatkem vitamínu a minerálů, nádorovým onemocněním, poruchou funkce štítné žlázy nebo autoimunitními nemocemi.

 

Oživte své vlasy s pomocí zázvoru

Základní surovinou tohoto úžasného vlasového balzámu je zázvor lékařský. Ten si umí poradit s nachlazením, hubnutím, problémy se zažíváním a mimo jiné také s padáním vlasů. Po aplikaci tohoto domácího přípravku budou vaše vlasy pevné, zářivé a hebké. Přestanou vám vypadávat a na pohled budou vypadat zdravější.

Potřeby:

  • 1x čajová lžička čerstvě nastrouhaného zázvoru
  • 1x polévková lžíce medu
  • 1x polévková lžíce olivového oleje

Postup:

  1. Smíchejte všechny ingredience do husté kaše.
  2. Aplikujte na čisté mokré vlasy a nechte působit přibližně 40 minut. Opakujte alespoň 1x týdně.
V zimě jsou vlasy hodně namáhané změnami teplot.