Dovolená pro rodiny s dětmi je v Krkonoších připravená i po vás

                   

Zima je v plném proudu, jaro klepe na dveře a letní prázdniny se rovněž kvapem blíží. Máte-li rádi zimní radovánky a hledáte ideální místo, kde by se dala strávit dovolená pro rodiny s dětmi, nemusíte se bát, že je všude na horských chatách plno. Leckde mají pouze pár volných lůžek, ovšem v ProFamily Hotelu TOP je míst dost. Právě pro celé party dospělých i s jejich dětmi. Výhodou hotelu položeného ve vzdušných lázních na Benecku je jeho poloha blízko sjezdových i běžeckých tratí, výtečné, pohodové zázemí i zdravá kuchyně plná specialit vyráběných výhradně z bio produktů.

Rodinný hotel leží v příjemném prostředí s nádhernými výhledy

Ve výšce 900 metrů nad mořem se nachází rodinný ProFamily Hotel TOP, kde se krásně uskutečňují jak dovolená pro rodiny s dětmi, běžné rekreace, tak pobyty dětí na školách v přírodě a lyžařských kurzech. Dispoziční uspořádání hotelu je ideální pro velké skupiny – například celých tříd, které se jezdí kochat přírodou a nadýchat se zdravého horského vzduchu do samého srdce Krkonoš – na Benecko. Jídelna s uspořádáním je ideální pro výuku na školách v přírodě, stejně jako dětský koutek jsou ideální možností, jak v interiéru zabavit rozpustilé caparty při dovolené pro rodiny s dětmi.

V blízkosti hotelu se nachází moderní skiareál Benecko, kde se vyřádí zkušení jezdci i lyžaři – začátečníci. Na Benecku najdete čtyřsedačkovou lanovku, 12 vleků, 2 dětské pásy a dokonce i dvě snowtubingové dráhy. I v případě nedostatku sněhové pokrývky se nemusíte bát o zábavu. Umělé zasněžování je zárukou dostatečné zábavy na začátku i sklonku zimní sezony. Vaši potomci se při dovolené pro rodiny s dětmi nebudou nikdy nudit a na zimní prázdniny strávené v Krkonoších budou vždy rádi vzpomínat. Uvidíte, že se na pohodovou horskou chatu v hotelovém duchu budete rádi vracet.

Diskuze Vstoupit do diskuze
134 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články