Usain Bolt bude poprvé otcem

Foto: news.sky.com

Jamajský běžec Usain Bolt dosáhl na sportovním poli ohromných úspěchů, které však naprosto podřídil soukromému životu. Poměrně dlouhou dobu nemohl najít tu pravou partnerku, s níž by strávil zbytek života a dělil se o běžné radost všedních dnů. Ani z hlediska pokračovatelů dynastie se mu nedařilo o nic lépe, přestože veřejně prohlašoval, že rodinu by jednou opravdu chtěl. Nyní se na Bolta konečně usmálo štěstí, jelikož jeho vnadná přítelkyně Kasi Bennetová, s níž randí posledních pět let, čeká miminko. Dvojice se s touto skvělou zprávou samozřejmě pochlubila na sociálních sítích. Informace překvapivě unikla zahraničním novinářům.

Páru se těhotenství podařilo utajit před novináři

Když se nějakému slavnému páru „poštěstí“, většinou se tyto informace neobejdou bez pozornosti novinářů. Třiatřicetiletý Usain Bolt společně s partnerkou Kasi Bennetovou však dokázali zprávu utajit po dobu několika měsíců. Když konečně vycítili, že nadešla správná chvíle se podělit se světem, učinili tak sami prostřednictvím sociálních sítích. Třicetiletá kráska sdílela společnou fotografii a u ní vzkaz následujícího znění:

„Naše největší požehnání, největší oslava života, jakou si dovedete představit. Zlaté děťátko přijde na svět už brzy, nemůže se dočkat.“

Usain Bolt byl v otázkách založení rodiny poněkud zdrženlivý, přestože děti vždycky chtěl. Na rozdíl od většiny světových celebrit trpělivě čekal, až potká tu pravou. To se mu povedlo ve chvíli, kdy se dal dohromady s šarmantní Kasi, která se angažuje především ve světě módy. Dvojice žije na hromádce už pět let a proto usoudila, že nastal správný čas posunout vztah zase o krok dál. Miminko přijde na svět za pár týdnů, Bennetová má už dvě třetiny požehnaného stavu za sebou.

Bolt se nechal slyšet, že dětem nehodlá nutit sport

Legendární závodník, který má na kontě osm zlatých olympijských medailí, dalších jedenáct zlatých trofejí z mistrovství světa a světové rekordy v rámci stovky i dvoustovky, by samozřejmě uvítal, kdyby se jeho budoucí dítě věnovalo sportu. Rád by mu také předal zkušenosti, které po čas kariéry nasbíral. Zároveň však zdůraznil, že jej rozhodně nehodlá do něčeho nutit. Sám totiž ví, že stát se vrcholovým atletem není nic jednoduchého. Vyžaduje to velkou dávku odhodlání a sebezapření:

„Je to strašně těžké. Jakmile nejste fyzicky a mentálně připravení projít peklem, není to nic pro vás. Rozhodně svým dětem nebudu přikazovat, ať začnou běhat. Je to jejich rozhodnutí, do kterého nemám právo mluvit.“

Pokud se první dítě Usaina Bolta rozhodně vydat cestou beze sportu, každopádně není ještě všem dnům konec. V nedávném rozhovoru pro deník People totiž pronesl, že by na svět rád přivedl hned trojici potomků. Otázkou je, jestli s Kasi Bennetovou jede na stejné vlně.

Foto: news.sky.com