Tomáš Plekanec si rýpl do Jaromíra Jágra

i Foto: nhl.com
                   

Ještě před rokem společně patřili k hlavním motorům kladenského hokejového klubu, v průběhu letní pauzy se však jejich cesty rozdělily. Jaromír Jágr zůstal věrný své domovině, Tomáš Plekanec zamířil do konkurenční Komety Brno. Nevraživost mezi těmito dvěma velkými muži českého hokeje však rozhodně nepanuje. Jelikož mají podobný smysl pro humor, poměrně často do sebe skrze sociální sítě šijí. Dosud poslední smeč si na svého někdejšího kolegu připravil právě Tomáš Plekanec, který se trefil do Jágrova údajného románku s Danielou Hantuchovou. Čím pobavil fanoušky?

Všechno to začalo před vzájemným duelem

Série vtipných narážek mezi Jaromírem Jágrem a Tomášem Plekancem započala ve chvíli, kdy se blížilo ostře sledované utkání Rytíři Kladno – Kometa Brno. Slavná osmašedesátka tehdy sdílela na Instagramu vtipnou pozvánku, kterou doprovázela píseň od Plekancovi bývalé manželky Lucie Vondráčkové. Tomáš Plekanec dlouhou dobu vyčkával, až mu osud dovolí svému slavnému kamarádovi vrátit úder. A ten moment nastal právě nyní.

V médiích se totiž od pondělí minulého týdne rojí zprávy, že Jaromír Jágr strávil noc s bývalou tenistkou Danielo Hantuchovou. Ačkoli ani jeden z hlavních aktérů vztah dosud nepotvrdil, veřejnost je o jejich románku naprosto přesvědčena. Tomáš Plekanec tedy využil situace a Jágrovi poslal vskutku humorný vzkaz:

„Nevím, jestli jsou ty spekulace pravdivý, ale pokud by se vám chtělo, jsme připraveni na deblíka.“

Oba dva našli zalíbení v tenistkách

Kam svou narážkou Tomáš Plekanec vlastně mířil? O tom nemůže být sebemenší pochyb. Není totiž tajemstvím, že po rozchodu s Lucií Vondráčkovou našel štěstí v náručí jiné Lucie – Šafářové. Ta se proslavila jako jedna z nejlepších českých tenistek jednadvacátého století a v brzké době svému hokejistovi porodí první společné miminko.

Údajný vztah Jágra a Hantuchové momentálně víří stojaté vody bulvárních novin a pokud na něj reálně dojde, mohou se proti sobě partneři postavit na tenisových kurtech. Jednalo by se o vskutku pikantní souboj, jelikož i Hantuchová se Šafářovou si z dřívější dob mají co vracet. Dámy spolu změřily síly dvakrát. Poprvé se stal stalo v roce 2007 na turnaji ve Stuttgartu a podruhé se potkaly při čtvrtfinále Fed Cupu. Slovenská kráska musí ještě teď cítit pachuť v ústech, protože partnerka Tomáše Plekance v obou případech zvítězila.

Jágr je k otázkám novinářů poměrně skoupý

Ačkoli by zápas mezi dvěma slavnými páry určitě vypadal zajímavě, zatím se příliš brzy vyvozovat jakékoli závěry. Jaromír Jágr totiž přerušil kontakt s fanoušky na sociálních sítích a ani otázky dychtivých novinářů doposud nezodpověděl. V jediném rozhovoru pro pořad TopStar vysílaný na TV Prima sdělil:

„My se známe už delší dobu. Daniela byla v Praze, tak jsme se viděli. To je všechno, nemám k tomu víc co říct.“

Foto: nhl.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
57 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články