Snoubenku Cristiana Ronalda čeká život v luxusu

Foto: en.as.com

Portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo si každý měsíc vydělá ohromné peníze nejen díky své sportovní kariéře, ale pořádná suma mu na bankovním účtu přistane i za různorodé reklamní spolupráce. Díky tomu si může dovolit poskytnout rodině nadstandardní finanční podmínky a jeho snoubenka Georgina dostává „kapesné“, o němž si ženy běžných lidí mohou nechat jen tiše zdát. Přitom před pár lety by si určitě nedokázala představit, jaký luxusní život jí v budoucnu vlastně čeká.

Z chudé au-pair mezinárodní hvězdou

Šestadvacetiletá Georgina Rodriguez vyrůstala v chudých poměrem a když jí bylo devatenáct let, v ulicích Bristolu se tak tak uživila jako au-pair. Odmalička ovšem snila o proniknutí do módního průmyslu a když se posléze přestěhovala do hlavního města Španělska, život se jí obrátil vzhůru nohama. Začala pracovat pro madridskou pobočku Gucci a nové zaměstnání mělo zásadní vliv i na její milostný život. Setkala se tam totiž se svou nynější láskou a otcem čtyř dětí Cristianem Ronaldem. Pohádka jako vystřižená z červené knihovny mohla začít.

Cristiano Ronaldo si jako hráč italského Juventusu Turín podle odhadů ročně vydělá kolem 850 milionů korun. K tomu samozřejmě musíme připočítat také zisky z reklamních kampaní a nemalou část fotbalistových příjmů tvoří také odměny za propagaci na sociálních sítích. Konkrétně na Instagramu momentálně neexistuje člověk, který by disponoval větším počtem fanoušků a odběratelů.

Suma sumárum se dostaneme k číslu, které si běžní lidé ani nedokážou představit pohromadě. Georgina, jejich společná dcera Alana Martina a další tři Ronaldovi děti dostávají na každý měsíc štědré kapesné ve výši dvou a půl milionu korun, aby si mohli pohodlný život v Turíně užívat plnými doušky.

Georgina do rodinného rozpočtu taktéž přispívá

Georgina Rodriguez není ten typ ženy, který se nechá bohatým přítelem vydržovat. Sama do rodinného rozpočtu taktéž přispívá, byť se jedná o částku nesrovnatelně nižší. V současné době se věnuje například modelingu a díky stále se zvyšující popularitě může přijímat objednávky na spolupráce prostřednictvím sociálních sítí.

Foto: en.as.com