Partner Veroniky Kopřivové skončil po zápase MMA s krvavým obličejem

i Foto: cs.wikipedia.org
                   

Modelka a majitelka úspěšného e-shopu Veronika Kopřivová má zřejmě slabost pro sportovce. Není to tak dávno, co tvořila pár se slavným Jaromírem Jágrem. Po jejich rozchodu, který začátkem tohoto roku šokoval českou veřejnost, se dala dohromady s modelem Miroslavem Dubovickým, který má ke sportu na první pohled také velice blízko. Nedávno se dokonce představil v rámci bojových sportů jako zápasník MMA. Premiéra v ringu mu ovšem nevyšla podle představ. Soupeř jej naprosto zničil a zanechal se zkrvaveným obličejem.

Miroslav Dubovický se bojovým sportům věnuje dlouhodobě

Osmadvacetiletý rodák z Litoměřic, který „zdědil“ Veroniku Kopřivovou po hokejové legendě Jaromíru Jágrovi, se v minulosti věnoval hned několika bojovým sportům. Začínal u karate, od kterého se později přesunul ke kickboxu. Nyní se postavil před další výzvu, kterou se stal zápas v MMA. Ten proběhl v rámci galavečera bojovníků organizace IAF v O2 Universum a Dubovický na něm změřil síly s Vilémem Cao. Ten s ním však podle předpokladů učinil velmi krátký proces.

V okamžiku, kdy „Willy“ začal Dubovickému solit jeden tvrdý direkt za druhým, bylo jasné, že duel nebude trvat příliš dlouhou dobu. Modelovi nepomohlo ani to, že se Kopřivová v hledišti před začátkem pokřižovala. Dubovický nakonec skončil s krvavým šrámem v obličeji a zlomeným nosem, který mu bude zápasnický zmar ještě dlouho připomínat.

Dubovický uznal porážku a pogratuloval soupeři

Miroslav Dubovický v pozápasovém rozhovoru nechápal, co že se to v ringu vlastně odehrálo. Nicméně musel zcela po právu pogratulovat soupeři, který byl ve všech ohledech lepší:

„Co jsem udělal špatně? Tak tuhle otázku si budu pokládat ještě hodně dlouho. Vážně mě to mrzí, protože do přípravy jsem dal opravdu všechno. Musím Willymu pogratulovat. Dneska byl opravdu lepší a dal mi lekci, na kterou nezapomenu.“

Vzhledem k tomu, jak Dubovický po skončení zápasu vypadal, se dá očekávat, že na předváděcí mola se nějakou dobu nepodívá. Obličej měl přeci jen značně pohmožděný a nedělal by tedy zrovna parádu. Útěchou mu bylo alespoň to, že jeho láska za ním okamžitě přispěchala a začala mu stírat krev z obličeje.

S Kopřivovou se dal Dubovický dohromady bezprostředně poté, co na veřejnost pronikla zpráva o jejím rozchodu s Jaromírem Jágrem. Dubovický následně vyjádřil obdiv Jágrově bohaté kariéře a dodal, že jej bere spíš jako legendu než jako bývalého přítele své milé.

Foto: cs.wikipedia.org

Diskuze Vstoupit do diskuze
94 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Jak jednoduše a u každého auta ušetřit několik litrů paliva. Bez investic, bez starostí, bez námahy
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Francouzský Scarabee se může při průzkumu plížit téměř neslyšně a zároveň je schopen zničit i tank
Události247.cz
Události247.cz
Okamura chce rekonstrukci vlády. A to i přesto, že Česko bude předsedat Evropské unii
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Archeologové rozluštili „zakázané“ texty staré 2 000 let. Co se na bambusových deskách dočetli?