Karolínu Plíškovou velebí tenisové hvězdy ze zahraničí v nové písni

i Foto: sportskeeda.com
                   

Česká tenistka Karolína Plíšková má za sebou vcelku povedenou sezónu, kdy sice znovu nedokázala vyhrát ani jediný grandslamový titul, i tak ale ve světovém žebříčku zaujala krásné, druhé místo. To je každopádně pádným důvodem k oslavám, co říkáte? Jediným však nikoli. Vždyť kolik slavných sportovkyň může s pýchou a nadšením prohlásit, že o nich kolegové a přátelé složili obdivnou píseň? Tu dali dohromady členové skupiny Těžkej pokondr a manžel Plíškové Michal Hrdlička.

V hudebním klipu se objevila řada slavných osobností

Sedmadvacetiletá rodačka z Loun po boku sportovního komentátora, manažera, redaktora a moderátora Michala Hrdličky jen září. Pár spolu nedávno absolvoval krásnou dovolenou u moře, která měla být tou poslední třešničkou na dortu po skvělém tenisovém ročníku. Někdejší partner Lucie Borhyové ovšem u plážových radovánek neskončil. Se svými přáteli ze skupiny Těžkej pokondr totiž stvořil hit na motivy slavné písně kapely Kool & The Gang s názvem Celebration.

Taneční vypalovačku z minulého století přetvořili Roman Ondráček a Miloš Pokorný s humorem sobě vlastním a navíc neváhali zapojit i sportovní legendy ze všech koutů světa. Karolína Plíšková letos nasázela soupeřkám neskutečných 488 es, což se stalo hlavním motivem celé písně. Tenisté Rafael Nadal, John McRoe, Novak Djokovič společně s fotbalisty Patrikem Bergerem či Karlem Poborským v průběhu songu neustále opakují, že Karolína je jejich „Ace Queen“. Pouze její partner však mohl připojit dovětek „a hlavně doma“.

Těžkej pokondr oživil závěrečnou párty

Karolína Plíšková se svými nejbližšími přáteli uspořádala rozlučkový večírek, na kterém chtěla zavzpomínat na úspěšný tenisový ročník. Těžkej pokondr vystoupil jako čestný host a o svém záměru Plíškovou dopředu neinformoval. O to větší radost tedy při prvních tónech písně měla. Novinářům se svěřila se svými pocity:

„S kamarády a partnery jsme zakončili sezonu povedeným mejdanem, bylo to opravdu skvělé. Velké díky patří zejména mému partnerovi a kapele. Michal s Pokondrama mi písničkou udělali velkou radost.“

Sezóna 2019 v podání Karolíny Plíškové

Karolína vstoupila do nového ročníku ziskem svého dvanáctého titulu WTA, což všem fanouškům naznačilo, jakým směrem se budou její kroky ubírat. Zdálo se dokonce, že do finále dojde i na Australian Open. Dokázala si poradit se Serenou Williams, jenže poté bohužel nestačila na Naomi Osakaovou. Do čtvrtého kola následně došla v rámci Wimbledonu a představila se také na prestižním Turnaji mistryň. Druhé místo světového žebříčku WTA si tedy jednoznačně zaslouží.

Foto: sportskeeda.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
104 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Jak jednoduše a u každého auta ušetřit několik litrů paliva. Bez investic, bez starostí, bez námahy
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Francouzský Scarabee se může při průzkumu plížit téměř neslyšně a zároveň je schopen zničit i tank
Události247.cz
Události247.cz
Okamura chce rekonstrukci vlády. A to i přesto, že Česko bude předsedat Evropské unii
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Archeologové rozluštili „zakázané“ texty staré 2 000 let. Co se na bambusových deskách dočetli?