Jennifer Lopez a Sharika roztančily Super Bowl

i Foto: grammy.com
                   

Finále Super Bowlu je v USA tradičním sportovním svátkem, který mnoho diváků sleduje jen kvůli programu, jenž přichází na řadu během poločasové přestávky. Letos tento čas vyplnily populární zpěvačky Jennifer Lopez a Shakira, které svými pohyby rozpálily nejednoho fanouška doběla. Oproti předchozímu vystoupení kapely Maroon 5 si ženy vysloužily pochvalné ohlasy. Pomyslnou třešničkou na dortu pak bylo vítězství klubu Kansas City Chiefs, jenž se na vrchol dostal poprvé po padesáti letech a zároveň podruhé v historii. Co víc si od tak ostře sledované akce vlastně přát?

Radost Kansas City Chiefs byla neskutečná

Padesátileté čekání je konečně u konce. Hráči Kansas City Chiefs sice ještě v poslední čtvrtině finálového zápasu slavného Super Bowlu prohrávali o deset bodů, pak se ovšem o slovo přihlásil čtyřiadvacetiletý quarterback Patrick Mahomes. Ten dirigoval impozantní obrat svého týmu a stal se tak vůbec nejmladším fotbalistou, který získal cenu pro nejužitečnějšího hráče sezony a zároveň vystoupal až na vrchol. Sám Mahomes se po zápase netajil nadšením, když novinářům sdělil:

„Jsme tým s obrovským sportovním srdcem a dnes večer jsme to dokázali celému světu. Náš trenér se snaží z hráčů dostat to nejlepší a zároveň jim vštípit, že se nikdy nesmíte vzdát svých snů. Věděli jsme, že nejsme v ideální situaci, ale pořád bylo dost času otočit vývoj zápasu v náš prospěch. Nakonec jsme v sobě našli ohromnou vnitřní sílu a zvítězili.“

Hvězdou zápasu byly jednoznačně zpěvačky

Pokud bychom se snažili najít hráče, který na hřišti vyčníval, jednoznačně by tento titul obdržel již zmíněný Patrick Mahomes. Co si ovšem budeme povídat. Největší ovace se stejně sklidily zpěvačky Jennifer Lopez a Shakira, které diváky bavily během přestávky. Ty měly po posledním vystoupení kapely Maroon 5, které sklidilo všeobecnou nespokojenost, nelehkou pozici.

Díky početné hispánské komunitě na půdě Miami, kde se finále Super Bowlu tradičně odehrávalo, ovšem organizátorům vyšel tah s latinskoamerickými zpěvačkami vskutku na výbornou. Obě interpretky zazpívaly zkrácené verze svých největších hitů, u toho se samozřejmě promenádovaly v odvážných róbách, z nichž šel nejeden muž v hledišti do kolen. Hala pro 62 tisíc diváků bouřila nadšením.

Shakira po svém vystoupení sdílela na Twitteru vzkaz, který hovoří za vše:

„Podpora fanoušků na stadionu byla zřejmě tím nejlepším narozeninovým dárkem, který jsem mohla dostat. Pochvala samozřejmě patří i celému mému týmu, včetně naprosto úžasných tanečníků. Společně jsme zdolali Kilimandžáro a přepsali historii, bez vás by to nebylo možné.“

Jennifer Lopez i Shakira mají ke sportu jako takovému hodně blízko. Zatímco JLo tvoří pár s bývalým baseballistou Alexem Rodriguezem, rodačka z Kolumbie už dlouhá léta žije s fotbalistou Barcelonu Gerardem Piquém. Oba pánové musejí být na své polovičky náležitě hrdí.

Foto: grammy.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
95 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články