Hokejista Ottawy Senators naplánoval únos vlastních dcer

Foto: nhl.com

Když se člověk dostane do těžké životní situace, většinou nedokáže přemýšlet racionálně. Důkazem za všechny budiž ruský hokejista Nikita Zajcev, který právě prochází šíleným rozvodovým řízením s někdejší partnerkou Margaritou – matkou svých dvou malých dcer. Jelikož rodiče své děti neskutečně milují a ani jeden se jich nechce za žádnou cenu vzdát, uchýlil se sportovec k zavrženíhodnému činu. Zorganizoval totiž únos holčiček a nyní tvrdí, že neví, kde se nachází. Jak tato kauza nakonec dopadne?

Rozvod hokejisty Zajceva nabírá na obrátkách

Osmadvacetiletý hokejový obránce Nikita Zajcev je za normálních okolností ledově klidný a plně koncentrovaný na výkon. Jenomže v posledních měsících to doma nemá jednoduché. S manželkou Margaritou totiž aktuálně prochází těžkou krizí, která dospěla až k rozvodovému řízení. Situace je o to horší, že spolu manželé přivedli na své dvě malé dcerky, o které se perou zuby, nehty. Hráč zámořského klubu Ottawa Senators se následkem toho uchýlil k zoufalému činu.

Margarita se s oběma holčičkami na konci listopadu vesele procházela ulicemi Moskvy, když tu najednou k nim přispěchala partička zamaskovaných mužů. Margarita se jim samozřejmě nedokázala ubránit. Pánové sice nepřistoupili k fyzickému násilí, nicméně matku připravili o její dvě malé dcerky. Ta si scénu natočila na mobilní telefon, aby mohla policii poskytnout důkazní materiál. Okamžitě totiž věděla, odkud vítr vane.

Margarita je přesvědčena, že holky unesl jejich otec

Margarita Zajcevová policii předložila video s tím, že únos holčiček bezesporu zorganizoval jejich otec, slavný hokejista zámořské NHL či ruské reprezentace. Jelikož pátrání zatím stále probíhá bez úspěchu, napsala žena na sociální sítě dojemný vzkaz:

„Už přes 12 dní nevím, kde jsou moje dívky, nevím, s kým tráví čas a jestli jsou v pořádku. Jejich táta totiž nepůsobí v Rusku a já jsem přesvědčena, že právě on má hrůzný čin na svědomí. Napsala jsem několik oznámení pro různé úřady včetně policie, na kterou jsem se spoléhala, a prosila jsem je, aby našli mé děti, ale zatím od nich nemám žádnou odpověď.“

Co se samotného Nikity Zajceva týče, ten dosud žádný rozhovor do médií neposkytl, což samozřejmě nahrává do karet tvrzení matky. Pokud by byl totiž zodpovědným rodičem, jistě by pátral všemi možnými způsoby po svých malých dětech. Margarita dále tvrdí, že se děti schovávají u Zajcevova otce Igora. Ten byl k novinářům poněkud shovívavější než syn, když sdělil:

„Margarita má přesně to, co si zasloužila. Nedovolila synovi vidět dcerky. Navíc bere drogy a dopřává si pohlavní styk s mužem přímo ve chvíli, kdy jsou blízko obě mé vnučky. Takový člověk si děti nezaslouží a je s podivem, že úřady stále zůstávají v nečinnosti.“

Igor dodal, že taktéž netuší, kde se holčičky nacházejí. S ohledem na jeho klidné vystupování lze ovšem téměř s jistotou tvrdit, že nemluví pravdu.

Foto: nhl.com