Co mají Jaromír Jágr a Daniela Hantuchová společného

i Foto: cupcrazy12.wordpress.com
                   

Mediálním prostorem v průběhu minulého týdne otřásl údajný románek mezi nejlepším českým hokejistou historie Jaromírem Jágrem a vysloužilou tenistkou ze sousedního Slovenska Danielou Hantuchovou. Ačkoli ani jeden z hlavních protagonistů zatím neposkytl oficiální stanovisko, veřejnost i celebrity se vesměs shodují, že láska mezi nimi by ze své podstaty dávala smysl. Proč? Jágr a Hantuchová mají totiž už na první pohled hodně společného. Pokud jste si toho dosud nevšimli, v tomto článku vás uvedeme do obrazu.

Jágr i Hantuchová se netají vírou v Boha

Když se podíváte na některé odvážné fotografie Jágra či Hantuchové, asi vás jako první nenapadne, že tito dva lidé tráví poměrně hodně času v útrobách kostela. Jenže tomu tak skutečně je. Kladenský hokejista prý nevynechá návštěvu chrámu Páně před žádným zápasem, chodí si tak údajně uklidnit mysl. I Daniela Hantuchová před časem přiznala, že kostel nedaleko jejího bydliště je místem, kam se vždycky ráda vrací. Pokud se vztah mezi těmito dvěma sportovci skutečně rodí, mohou teď do kostela chodit společně.

Oba dva milují rodinu a nedají na ni dopustit

Jaromír Jágr má velmi silné pouto s maminkou, kterou považuje za nejdůležitější ženu svého života. Doprovázela jej při většině zahraničních angažmá a musela schválit každou jeho novou partnerku. Ani Daniela Hantuchová na rodinu rozhodně nezapomíná. Dodnes vzpomíná na babičku Helenu, která ji k tenisu přivedla a byla po čas kariéry oporou.

Hantuchová už aktivně nehraje, i Jágrovo kariéra se chýlí ke konci

Daniela Hantuchová odehrála poslední tenisový zápas před dvěma lety a poté se stala sportovní „důchodkyní“. Jaromír Jágr sice stále aktivně hraje za domácí Kladno, nicméně ve svých sedmačtyřiceti letech už před sebou tolik výzev nemá. Navíc stále častěji laboruje vinou špatného zdravotního stavu. Pokud by po sezóně s hokejem sekl, měl by na novou partnerku podstatně více času.

Oba získali státní vyznamenání

Daniela Hantuchová obdržela v lednu tohoto roku Medaili Za Zásluhy z oblasti sportu od bývalého prezidenta Slovenské republiky Andreje Kisky. Její údajný protějšek Jaromír Jágr má na kontě už dvě státní vyznamenání tohoto typu. Miloš Zeman mu před lety udělil medaili Za Zásluhy II. stupně, letos si převzal medaili Za Zásluhy I. stupně.

Na kontě mají ohromné množství peněz

Jaromír Jágr si jako světová ikona ledního hokeje přišel na ohromné jmění. Jen v NHL jeho příjmy činily neskutečné tři miliardy korun. Daniela Hantuchová je na tom sice o něco hůř, nicméně s 240 milióny korun už taktéž nemusí nikdy v životě pracovat. Pokud by se dali dohromady, stal by se z nich jeden z nejbohatších párů na československé scéně s tím, že do rodinné kasy významně přispěli oba dva.

Foto: cupcrazy12.wordpress.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články