Bývalý hokejista Aleš Kotalík je znovu nezadaný, s českou Miss už rok nežije

Foto: zimbio.com

Manželství slavných párů většinou nemají dlouhého trvání. O tom ví své například někdejší český hokejista Aleš Kotalík, který si svou přítelkyni Báru Zapletalovou vzal po necelých třech letech vztahu na zámku Hluboká, kde se coby hosté sjelo značné množství příslušníků tuzemské smetánky. V roce 2016 přivítal pár na světě syna a všechno bylo zalité sluncem. Jenže rok se s rokem sešel a slavná dvojice si řekla definitivní sbohem. Nenávist vůči sobě ovšem necítí.

Aleš Kotalík a Bára Zapletalová patřili k prototypům šťastného manželství

Bára Zapletalová je opravdu krásnou ženou, jejíž dispozic si všimli dokonce i porotci České Miss v roce 2005. Až na vrchol soutěže sice nevystoupala, nicméně od té doby neměla o pozvánky na módní přehlídky nouzi. Za krátký čas se Báře poštěstilo znovu, když se seznámila s hokejistou Alešem Kotalíkem, který v té době ještě hrával prestižní zámořskou NHL.

Když se pár rozhodl definitivně usadit v rodné zemi, los padl na město České Budějovice. Aleš Kotalík pochází z Jižních Čech, konkrétně se narodil v Jindřichově Hradci, takže s přesunem neměl v podstatě žádný problém. O modelce milující společenský život a divoké večírky se to ovšem říci nedalo. V jejich vztahu to začalo skřípat kvůli rozdílným názorům a dlouho to vypadalo, že manželství spěje ke konci. V roce 2016 Bára oznámila těhotenství, což mělo být jakýmsi symbolem, že nejhorší krize je nadobro zažehnána – nestalo se tak.

Manželé žili po celý rok 2019 odděleně a protože si k sobě znovu nedokázali najít cestu, v brzké době je nejspíše čeká rozvod. Zapletalová, o níž se spekuluje v souvislosti s novou milostnou známostí, se se svými pocity svěřila regionálnímu magazínu My Face:

„Nechci, aby to vyznělo divně, ale brali jsme se v době, kdy jsme byli ještě plní lásky a chtěli jsme si to užít. Někdy je život jak na houpačce a může se obrátit vzhůru nohama, aniž byste to čekali. Poslední rok jsem prošla nejtěžším obdobím mého života a jsem ráda, že to je konečně za mnou.“

Aleš Kotalík a jeho ohromná hokejová kariéra

Aleš Kotalík začínal s milovaným sportem v mládežnických kategoriích Českých Budějovic. V A týmu pak strávil čtyři ročníky, po nichž se vydal bojovat o svou šanci do zámoří. Nejdřív nastupoval v nižších soutěžích, odkud se později vypracoval až do kádru Buffala Sabres. Hrával také za Edmonton Oilers, New York Rangers či Calgary Flames. Platil za jednoho z nejšikovnějších českých útočníků své doby. Národnímu týmu pomohl k bronzové medaili na zimních olympijských hrách roku 2006.

Po svém návratu do Čech ještě na tři roky posílil Budějovice a následně ukončil kariéru. Ve čtyřiceti letech je znovu nezadaný, s Bárou Zapletalovou má syna Jakuba.

Foto: zimbio.com