Ztratí Oktagon největší hvězdu? Karlos Vémola přišel s jasným prohlášením

Jedna z největších hvězd českého MMA překvapila prohlášením o konci kariéry. Karlos Vémola prozradil, jaké má plány a co chce ještě stihnout.

i Zdroj fotografie: Oktagon MMA
                   

Poslední zápas mu nevyšel. Bitvu s Patrikem Kinclem o titul ve střední váze Karlos Vémola prohrál na body. Mezi oběma bojovníky panují velké osobní antipatie. Nabízí se tak otázka, jestli se v kleci znovu střetnou.„Odveta s Kinclem? Ne, děkuju. Máme to jedna jedna, Kincl už mě nezajímá. To je kapitola, kterou mám uzavřenou. V osmdesát čtyřce už nechci jít,“ řekl Terminátor pro CNN Prima News.

Štvanice, obhajoba, Végh a pak důchod

Po zmiňované bitvě s Kinclem cítil veterán UFC ztrátu motivace a začal přemýšlet o konci kariéry. Oktagon již oznámil, že se sedmatřicetiletý šampion polotěžké váhy představí 29. července v Praze na Štvanici. Soupeř zatím není znám. Plány Terminátora jsou ovšem jasné. „Když dodělám tenhle rok, obhájím titul a porazím Attilu Végha, tak pro mě už nebude nic, co bych ještě chtěl udělat nebo dokázat. Už bych tam chodil jen vyloženě pro peníze, a to jsem nikdy nechtěl a nedělal. Nedokážu si představit, co by mě mohlo motivovat, abych šel znovu,“ vysvětlil Vémola.

V polotěžké váze bude Karlos Vémola na podzim obhajovat pás šampiona s vítězem souboje Pavol Langer – Alexander Poppeck. Tečku za kariérou plánuje Terminátor udělat v závěru roku odvetou s Attilou Véghem.Fakt nevidím nic, co by mě ještě pak k zápasení přimělo. Takže, když udělám tento rok bez zranění a dotáhnu všechny zápasy, které chci, jsem přesvědčený o tom, že mě do ringu nic vracet nebude,“ má jasno Vémola.

Odejde Karlos Vémola do důchodu jako šampion polotěžké váhy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
144 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články