Oktagon zveřejnil tři hvězdné headlinery, kteří nastoupí na Štvanici. Promotér Novotný prozradil i další podrobnosti

Potkat tuto hvězdnou trojici na jedné kartě? To už se nebude opakovat, prozradil promotér Oktagonu Ondřej Novotný. Zmínil také, na co se fanoušci mohou těšit a kdo na Štvanici bude chybět.

i Zdroj fotografie: Oktagon MMA
                   

Na závěr července si Oktagon připravil hned dvě dávky oblíbené akce na Štvanici. Již dříve byl oznámen zápas Petrášek – Široký. Nyní organizace představila tři hlavní hvězdy turnaje s pořadovým číslem 45. V sobotu 29. července se na Štvanici představí Karlos Vémola, Losene Keita a Ivan Buchinger! „Nahrává tomu, že Ivan se vrací po zranění, Karlos chtěl strašně rychle zpátky naskočit po prohře a samozřejmě všichni víme, co chce Losene,“ prozradil promotér Ondřej Novotný v podcastu MMA letem světem.

Vémola, Keita a Buchinger

Zároveň také připomněl, že tuto trojici pohromadě fanoušci jen tak nepotkají. „Vidět je na jednom turnaji bude možné jen v sobotu 29. července 2023. Pak už se to nikdy nestane, to je jistota. Jednak je to finančně neúnosná věc, ale to asi není to důležité. Tři takoví headlineři na jedné kartě se málokdy střetnou,“ dodal Novotný.

iZdroj fotografie: Oktagon MMA

O složení zápasů se zatím jedná. „Už jsme měli domluveného soupeře, ale ten to shodil, takže to řešíme,“ řekl zápasu Karlose Vémoly promotér Oktagonu. Na Štvanici se původně měl představit Ian Surdu. Proč jeho účast padla? Dostal nabídku, ale nevzal soupeře, takže je v tuto chvíli minimální šance, že by se tam ukázal,“ zmínil Ondřej Novotný a uvedl také, že se fanoušci mohou těšit na zápas žen.

Možná přijde i Apollo

A další překvapení? „Je možné, že bude Apollo,“ jmenoval promotér Oktagonu Brazilce, který dokázal porazit třeba Veličkoviče, Bryczeka nebo Lohorého. V nejbližších dnech budou navíc představeni headlineři pátečního turnaje. „Ten line-up, věřím, že je velmi lákavý. Alespoň tedy pro mě je velmi lákavý,“ naznačil Novotný.

Kdo bude největší hvězdou turnaje na Štvanici?

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články