Vémola promluvil o plánech: Nejprve musím porazit tu malou tlustou sedmdesát sedmičku. Jaké další zápasy ho čekají?

Terminátor má jasné plány. Nejprve v květnu vyřídit Patrika Kincla a do konce roku chce Karlos Vémola stihnout další dva velké zápasy.

i Zdroj fotografie: Oktagon MMA
                   

Proti Matavaovi nastupoval Karlos Vémola v Liberci jako velký favorit. V úvodu ovšem schytal několik tvrdých ran. „Nechal jsem se strhnout davem. Šel jsem jako buldozer dopředu za každou cenu. Mohl jsem malinko pomaleji, mohl jsem počkat, nemusel jsem tam sežrat dva, tři údery. Ale na druhou stranu, aspoň jsem vyzkoušel, že hlava ještě drží. On stopětikilový Matavao, si myslím, že má bombu a že se trefit umí,“ vysvětlil Terminátor v živém přenosu na Youtube, kde také odpovídal na dotazy fanoušků.

Odměna za výhru? Smažák!

Mimo jiné prozradil, že se na zápas s Patrikem Kinclem bude připravovat podobně, jako na duel v Liberci. „Asi není co měnit. Co platilo na Matavaa, bude platit i na Kincla. Nesmím udělat chybu. Kincl by ji asi dokázal využít víc než Matavao, ale Kincl nebude mít takovou ránu jako Matavao,“ podotkl Vémola a označil Kincla jako „malou tlustou sedmdesát sedmičku“. Obrovská rivalita mezi nimi nepochybně přinese během měsíce do zápasu řadu podobných výpadů.

iZdroj fotografie: Oktagon MMA

Za vítězný návrat do klece se Terminátor odměnil smažákem. K této myšlence ho přivedl kuchař české fotbalové reprezentace, který v pořadu Karlos Show prozradil, že po výhře mají hráči za odměnu právě smažený sýr. „Mně se to líbilo. Celoročně ho nejím, ale udělal jsem si z toho tradici. Dal jsem si jak smažák, tak hermelín, dvojitou tatarku. Byla to paráda. Od prosince to bylo moje první a poslední prasácké jídlo. Teď si dám smažáček až 21. května,“ dodal Vémola s odkazem na souboj s Kinclem.

Vémola: Kincl není knock out artist

O svém vítězství sedmatřicetiletý zápasník nepochybuje a i když do soupeře hodně šije, podcenit ho nehodlá. Kincl je chytrej jako liška, co se týče zápasení. Dokáže využít každé situace. Je to zkušený zápasník, má plno zápasů, v tom bych ho nepodceňoval. Na to, kolik jich ale má, není knock out artist,“ dodal Terminátor.

Kromě květnové titulové bitvy ve střední váze zná Terminátor i dalšího soupeře. V závěru prosince dojde na odvetu zápasu století s Attilou Véghem! Před čtyřmi roky vyhrál slovenský bojovník, když po dvou minutách Karlose vypnul přesnou ránou na bradu. „Mám mu hodně co vracet, ale soustřeďme se napřed na květen,“ poznamenal Vémola.

Tři zápasy do konce roku?

Než dojde na tuto česko-slovenskou bitvu, chtěl by Terminátor stihnout ještě jeden zápas. V něm by podle všeho měl obhajovat titul v polotěžké váze. „Kolik zápasů mi Oktagon dá, tolik pojedu. Kdyby mě dali na Štvanici, byl bych rád, ale zatím to tak nevypadá. Zatím to vypadá, že bych měl jít s vítězem zápasu o prozatímní titul mezi Langerem a Poppeckem. Určitě bych to chtěl jít před tím, než půjdu s Attilou. Nejprve musím porazit tu malou tlustou sedmdesát sedmičku,“ řekl Vémola, který ukončil zápas s Matavaem po třech minutách.

Porazí Karlos Vémola Patrika Kincla?

Diskuze Vstoupit do diskuze
114 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články