Jeden z největších a určitě nejdražší turnaj, prozradil promotér Oktagonu Novotný o chystané bombastické akci

Půjde o řežbu, jakou O2 aréna ještě nezažila. Oktagon připravuje fantasticky obsazený turnaj. Chybět nebudou největší jména českého MMA.

i Zdroj fotografie: Oktagon MMA
                   

Jejich rivalita nemá na domácí scéně obdoby. První vzájemnou bitvu ovládl ještě v XFN na body král českého MMA Karlos Vémola. Na odvetu s Markem Kinclem si fanoušci museli počkat dlouhých pět let. Řežba šampionů střední a polotěžké váhy Oktagonu se původně měl uskutečnit už v prosinci, nakonec se ale Vémola s Kinclem utkají 20. května. „Kdyby to opět nedopadlo, tak by mě to samozřejmě psychicky dost bolelo… Ale vůbec si to nepouštím do hlavy,“ řekl v rozhovoru pro Sport.cz Patrik Kincl.

Vyděšený Kincl, rozcvička Vémoly s Matavaem

V závěru roku 2022 nepustilo šampiona střední váhy do klece zranění. „Ve většině tréninků to necítím. Upřímně ale můžu přiznat, že minulý týden jsem to blbě trefil na lapu, ale spíš to asi byla brňavka. Trochu jsem se vyděsil, že jsem si to obnovil, ale za hodinu jsem o tom nevěděl,“ zmínil Kincl. Jeho soupeř Karlos Vémola si ještě před touto bitvou střihne 15. dubna v Liberci zápas, ve kterém ho vyzve Al Matavao.

Souboj Vémola – Kincl není jediným tahákem Oktagonu 43. Pražská O2 aréna uvidí i dva čtvrtfinálové zápasy Tipsport Gamechangeru. Pro české fanoušky bude nepochybně atraktivnější duel Davida KozmyAlexem Lohoré, druhý pár tvoří Louis Glismann a Melvin van Suijdam. V rezervním zápasu čtvrtfinále navíc Ion Surdu změří síly s Amiranem Gogoladzem.

Našlapaný Oktagon

Hlavní karta nabídne i zápasy znovuzrozeného Pukače proti Brožovi, bývalého titulového vyzyvatele Tichoty s Vilou, někdejšího šampiona lehké váhy Legierskiho s rozjetým Kuzníkem či nabité #3 střední váhy Bryczeka s bývalým  šampionem Cage Warriors Chadwickem

Porazí Karlos Vémola i tentokrát Patrika Kincla?

Diskuze Vstoupit do diskuze
140 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články