Terminátor Vémola je zpět! Během dvou týdnů si střihne zápasy v ringu i v kleci

Kde je Karlos Vémola, tam to vře. Fanoušci MMA se mají na co těšit. Populární Terminátor potvrdil, že po roční přestávce zaviněné vleklým zraněním, počítá s návratem na scénu. A v kalendáři má zapsané hned dva zápasy!

i Zdroj fotografie: Oktagon MMA
                   

I když to ještě před nedávnem vypadalo, že kvůli vleklému zranění hrozí Vémolovi konec kariéry, nyní je vše jinak. Nejznámější český zápasník naplno trénuje a na turnaji Oktagon Underground v pražské O2 aréně 21. května změří v boxu síly s raperem Marpem. Oba si už delší dobu na internetu vyměňují ostré vzkazy.

„Zatímco ty máš blbé kecy na Instagramu, já naplno makám. Někdo ti asi řekl, že nejsem úplně zdravotně v pořádku, takže máš teď silný řeči. To se ale hodně pletou, ruka je na nejlepší cestě. Dávám se dohromady a rozhodně v květnu v tom ringu budu. Připravuju se na první životní knockout, na který čekám 30 let. Aby ses nedivil a nešel k zemi hned v prvním kole,“ zmínil před časem na Instagramu sebevědomě Vémola.

iZdroj fotografie: Oktagon MMA

Marpo zareagoval stručně. „Dej tomu, Terminátore, dalších třicet let a třeba se ti to podaří. To ty půjdeš k zemi. Čtyři roky čekám na tenhle moment a nenechám si ho sebrat,“ vzkazuje soupeři Marpo, který v minulosti v hodně sledovaném duelu porazil Rytmuse. „Musím říct, že byl hodně ostrý a rychlý,“ zmínil po neúspěchu slovenský raper. Poradí si Otakar Petřina alias Marpo i s Terminátorem?

Vémola chce Kratose

Jen dva týdny po boxerském zápasu nastoupí Karlos Vémola do klece při premiéře Oktagonu v Německu. Jeho soupeř zatím nebyl zveřejněn, Terminátor ale na Instagramu naznačil, s kým by chtěl bojovat. „Xaviere, jsi můj další cíl,” uvedl Vémola. Brazilec v polotěžké váze vyhrál všechny čtyři zápasy a netají se titulovými ambicemi. Uvidíme 4. června ve Frankfurtu skutečně souboj Terminátor vs. Kratos?

Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Koupili si vysněný dům v oblíbené lokalitě, na zahradě našli zakopané auto s hrůzným nálezem
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: Téměř světový rekord ukrajinského odstřelovače. Svůj cíl zasáhl na 2,7 kilometru, jde o skoro nemožný úspěch
Události247.cz
Události247.cz
EU se chystá na odvetný úder proti Putinovi. Konec šéfa Kremlu je blíž, než by se mohlo zdát
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Na lodičce na řece se projíždí žena s mužem. Z krajiny je ale sleduje několik tváří, všimnou si jen ti nejlepší