Terminátor Vémola je zpět! Během dvou týdnů si střihne zápasy v ringu i v kleci

Kde je Karlos Vémola, tam to vře. Fanoušci MMA se mají na co těšit. Populární Terminátor potvrdil, že po roční přestávce zaviněné vleklým zraněním, počítá s návratem na scénu. A v kalendáři má zapsané hned dva zápasy!

i Zdroj fotografie: Oktagon MMA
                   

I když to ještě před nedávnem vypadalo, že kvůli vleklému zranění hrozí Vémolovi konec kariéry, nyní je vše jinak. Nejznámější český zápasník naplno trénuje a na turnaji Oktagon Underground v pražské O2 aréně 21. května změří v boxu síly s raperem Marpem. Oba si už delší dobu na internetu vyměňují ostré vzkazy.

„Zatímco ty máš blbé kecy na Instagramu, já naplno makám. Někdo ti asi řekl, že nejsem úplně zdravotně v pořádku, takže máš teď silný řeči. To se ale hodně pletou, ruka je na nejlepší cestě. Dávám se dohromady a rozhodně v květnu v tom ringu budu. Připravuju se na první životní knockout, na který čekám 30 let. Aby ses nedivil a nešel k zemi hned v prvním kole,“ zmínil před časem na Instagramu sebevědomě Vémola.

iZdroj fotografie: Oktagon MMA

Marpo zareagoval stručně. „Dej tomu, Terminátore, dalších třicet let a třeba se ti to podaří. To ty půjdeš k zemi. Čtyři roky čekám na tenhle moment a nenechám si ho sebrat,“ vzkazuje soupeři Marpo, který v minulosti v hodně sledovaném duelu porazil Rytmuse. „Musím říct, že byl hodně ostrý a rychlý,“ zmínil po neúspěchu slovenský raper. Poradí si Otakar Petřina alias Marpo i s Terminátorem?

Vémola chce Kratose

Jen dva týdny po boxerském zápasu nastoupí Karlos Vémola do klece při premiéře Oktagonu v Německu. Jeho soupeř zatím nebyl zveřejněn, Terminátor ale na Instagramu naznačil, s kým by chtěl bojovat. „Xaviere, jsi můj další cíl,” uvedl Vémola. Brazilec v polotěžké váze vyhrál všechny čtyři zápasy a netají se titulovými ambicemi. Uvidíme 4. června ve Frankfurtu skutečně souboj Terminátor vs. Kratos?

Diskuze Vstoupit do diskuze
71 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Jak jednoduše a u každého auta ušetřit několik litrů paliva. Bez investic, bez starostí, bez námahy
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Francouzský Scarabee se může při průzkumu plížit téměř neslyšně a zároveň je schopen zničit i tank
Události247.cz
Události247.cz
Okamura chce rekonstrukci vlády. A to i přesto, že Česko bude předsedat Evropské unii
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Archeologové rozluštili „zakázané“ texty staré 2 000 let. Co se na bambusových deskách dočetli?