Žena jedla každý den lžíci medu a skořice. Výsledek vás ohromí!

Med je blahodárný, kouzelný a chutný. Přidáváme si jej do čaje i do vody s citronem. Pokud ho správně používáte, má vynikající účinky.

Spojení medu a skořice

Spojení medu a skořice má hned několik pozitivních účinků na naše zdraví. Nejlepší účinek má na naše trávicí ústrojí a zažívání. Tyto dvě přírodní látky pomohou zatočit s toxiny, které se usazují v našem těle a s některými parazity. Je velmi dobrým pomocníkem při hubnutí Nejprve se vám trochu stáhne žaludek, pročistí střeva a po prvním týdnu vidíte výsledky.

  1. Pro snížení hladiny cholesterolu – směs 3 lžic skořice, dvou lžic medu a sklenice vody snižuje hladinu cholesterolu o 10% po dobu dvou hodin.
  2. K léčbě kardiovaskulárního onemocnění – dejte si každé ráno chleba s medem a skořicí a budete tak chráněni před kardiovaskulárními onemocněními.
  3. Proti artritidě – připravte si směs 2 lžic medu, 1 lžíce skořice a šálku převařené vody. Užívejte ji ráno a večer. Brzy pocítíte první výsledky.
  4. Při zánětu žlučníku – smíchejte dvě lžičky skořice a 1 lžíci medu se šálkem převařené vody. Užívejte ráno a večer.
  5. Pro zmírnění nachlazení – Abyste se zbavili kašle, rýmy a nachlazení, smíchejte 1 lžíci medu a ¾ lžičky skořice.
  6. K posílení imunity – pravidelnou konzumací medu a skořice posílíte svou imunitu a ochráníte organismus před virovými a bakteriálními infekcemi.