Trojice sportů vhodných pro holčičky, proč by je měly dělat i vaše děti?

                   

Dnešní doba je bohužel počítačová, tudíž se není čemu divit, že jsou už závislé i děti, ale je třeba, aby jim rodiče naordinovali nějaký ten sport. Obvykle je nechají zapsat do nějakého kroužku, ovšem ještě předtím je na řadě přemýšlení, do kterého vlastně. Pro holčičky je to o něco složitější vybrat nějaký sport než pro kluky. Právě proto tu máme ty nejvíce vhodné sporty pro naše princezny, do kterých se zamilují.

Obvykle je to tak, že od počítače se nechtějí hnout kluci, ale i v mnoha rodinách se stává, že i dívky jsou závislé. Jestliže chcete svou dceru nechat chodit do nějakého kroužku, z níže vypsaných tří si můžete vybrat, protože se stane, že mu propadnou a už nebudou chtít sedět za každou cenu jen před počítačovým monitorem.

Krasobruslení

Pro někoho to může být zvláštní, ale tento sport je opravu mimořádně vhodný pro malé holčičky, protože kromě toho, že si ho zamilují se v něm i dostatečně vybijí. Bylo by určitě vhodné, aby už Vaše dcery uměly bruslit, protože by to jinak bylo trochu zbytečné zdržování. Jestliže se opravdu do tohoto sportu zamilují, je celkem dost dobře možné, že u něj i vydrží. Jak bude postupovat čas, naučí se dělat různé obraty, otočky, a to nejen přímo na ledě, ale i ve vzduchu a třeba také ve dvojici s krasobruslařským partnerem.

Balet

Balet s podivem nabírá na intenzitě popularity stále více a více. Je to možná i proto, že si připadají jako princezny z oblíbených pohádek. I tento sport spadá mezi ty, u kterých by mohly děvčata vydržet.

Tanec

Tanec, to je však jiné – tady vydrží dívky nejdéle. Často se stává, že sportu se stane celoživotní láskou. S přibývajícím věkem se může stát, že přijdou do nějaké taneční skupiny, která bude mít světové ambice nebo půjdou třeba do talentové soutěže. I v tomhle případě je tu určitá budoucnost, ovšem vyvstává otázka, jaký sport dostane přednost – ladný balet, úchvatné krasobruslení nebo akční tanec – či úplně jiný sport?

Diskuze Vstoupit do diskuze
125 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články