Odplavte toxiny ze svých jater a shoďte pár přebytečných kil s tímto nápojem

Únava, pocit nadmutého břicha, špatné trávení - to jsou jenom některé příznaky toho, že ve vašem těle jsou usazené toxiny, které vám škodí. Vyplavte je ze svého organismu a podpořte svůj metabolismus a játra.

Očistěte svá játra a zhubnete.

I když diety střídáte a zkoušíte, poctivě je dodržujete, kila nejdou dolů. Důvodem přitom nemusí být, že byste dělali něco špatně, jako spíš to, že něco neděláte. Nedostáváte ze svého těla škodlivé toxiny, které se tak mohou usazovat ve vašich játrech a tím vám škodit. Játra v našem těle totiž slouží jako jedna velká pračka – přebírají jako Popelka živiny a škodlivé látky, přičemž ty se snaží dostat z našeho organismu pryč. Problém ale nastává ve chvíli, kdy je těchto škodlivin zkrátka tolik, že na to játra nestačí. Potom se usazují v našich orgánech a zabraňují správnému metabolismu a dalším procesům, které rovněž mohou mít vliv na vaši tělesnou váhu.

 

Pomozte svým játrům k očištění

Nahromaděné toxiny v našem těle mohou být tím důvodem, proč nemůžete zhubnout ani když držíte dietu. Jakmile se jich ale zbavíte, vaše tělo se vrátí do svého přirozeného běhu, čímž pádem také budete shazovat extra kila navíc, která se u vás nakupila. Detoxikovat játra je snadné, postačí vám tento nápoj a za tři dny budete překvapeni výsledky.

Potřeby:

  • 3x střední citrón bez kůry
  • 1x větší hrst petržele
  • 5x stéblo celeru
  • 6x sklenice vody

Postup:

  1. Citróny, petržel a celer nakrájejte na drobné kousky.
  2. Vše dejte do mixéru a rozmělněte dohladka.
  3. Přilijte vodu a nechte ještě chvíli mixovat.
  4. Nápoj pijte vždy čerstvý a nezapomeňte ho do 24 hodin spotřebovat. Uskladněte ho prozatím v lednici.

Nápoj si dávejte 3x denně vždy po dvou sklenicích na lačný žaludek. Snažte se je vypít najednou a další čtvrt hodinu už nic nejezte. Nápoj popíjejte po tři dny, poté si dejte 7 až 10 dní pauzu a znovu zopakujte. Aby detoxikace byla opravdu účinná, snažte se během ní pít dostatek čisté vody a nejíst těžká mastná jídla.

Nápoj popíjejte třikrát denně.