Noční drink, který za vás bude bojovat s břišním tukem

Břišní tuk je skrytý problém, který se může týkat i štíhlých osob. Podívejte se, co všechno vám může způsobit a jak s ním bojovat.

Bylinkový drink na noc.

Tuk na břiše nepředstavují jenom viditelné pneumatiky kolem pasu, ale také podkožní skrytý tuk. Ať už jste tedy hubení, plnoštíhlí či krev a mléko, břišní tuk se může týkat i vás. I tím i také problémy, které jsou s ním spojené. Tuk na břiše je totiž podle zjištění lékařů navázán na onemocnění jako je cukrovka typu 2, vysoký krevní tlak a kardiovaskulární onemocnění. To znamená, že nahromadění břišního tuku, ať už ve viditelné nebo okem neviditelné podobě, může být příčinou náhlého selhání srdce či přímo infarktu.

Porazte břišní tuk.

Jak s břišním tukem bojovat

Jakmile o těchto rizicích víte a víte, že se týkají přímo vás, potom byste měli začít s břišním tukem bojovat. Základem tohoto boje by měl být váš přechod na zdravou stravu a pravidelné cvičení. Zdravý životní styl se pozitivně projeví i v dalších oblastech vašeho života. Pokud ale chcete tuto změnu urychlit, potom vyzkoušejte recept na drink, který byste měli pít vždy před spaním. Během spánku potom bude moci účinkovat a spalovat úspěšně váš tuk a pomáhat vám tak k vašemu zdravějšímu já.

Potřeby:

  • ½ citrónu
  • 1x salátová okurka
  • 1x čajová lžička nastrouhaného čerstvého zázvoru
  • 1/3 hrníčku čerstvé vody
  • svazek listové petržele

Postup:

  1. Všechny ingredience vložte do odšťavňovače.
  2. Vylisovanou šťávu přelijte do skleněné nádoby a uschovejte do lednice.
  3. Vypijte malou skleničku nápoje vždy před spaním a výsledky se rychle dostaví.