Jak vypadá dieta proti rakovině? Je účinná a stačí na ni dvě ingredience

                   

Rakovina je velmi závažné onemocnění, které sužuje lidstvo stále větší silou. A právě proto se vymýšlejí stále nové a nové přístupy, které by šíření rakovinových buněk měly zastavit nebo alespoň omezit. Komerční léčba je v mnoha ohledech totiž sice účinná, ale obsahuje mnoho chemikálií, které přivádíte do svého těla. A to je problém. Rakovinu nestvořili lidé, ale příroda, a tak také ona přichází s naturálními možnosti, jak na tuto nemoc vyzrát.

Jak doktorka Johanna Budvigová přišla s unikátním lékem

Lékařka Johanna Budvigová se celý svůj život věnovala studiu rakoviny. Sledovala, jak tato nemoc vzniká, jak se šíří, jakým způsobem se léčí, co na ni zabírá a co ne. Zatímco komerční výzkum šel chemickou cestou, tato expertka se rozhodla pro hledání odpovědí v přírodních vědách. Se svými pacienty zkoušela různé postupy a metody, spočívající v přírodě, a na základě takového studia dospěla k názoru, že výraznou pomocí v léčbě je změna stravovacích návyků nemocných.

Cancer Diet neboli dieta proti rakovině

Určité kombinace jídel obsahují látky, které mohou účinně bojovat s naším imunitním systémem proti rakovině a jiným nemocem. Samozřejmě nedokáží sami o sobě rakovinu úplně zničit a naprosto vás vyléčit, ale rozhodně jsou výraznou oporou běžné léčby. Kromě toho zmírňují průběh nejen nemoci jako takové, ale rovněž i léčby, která může poničit naše zdraví. A přitom stačí do běžného jídelníčku zařadit dvě nové potraviny, které významně usnadňují onkologicky nemocným pacientům život. Jsou totiž schopné snižovat procento patogenů v organismu a tím napomáhat obranyschopnosti v jejím boji. Čím méně toxických látek v našem těle, tím lépe pacientům je.

Žádná exotika, ale běžné potraviny

A co, že jsou vlastně ty dvě suroviny, které dokážou z rakovinných buněk tahat jejich sílu? Jedná se o:

  • tvaroh
  • lněné semínko

Ano, kouzelné potraviny, které nejsou až tak kouzelné, jak by se mohlo zdát. Jejich směs je ale tak silná, že tomu nebudete věřit. V tvarohu najdeme zásobu bílkovin a vápníku a ve lněném semínku potom zdravé mastné kyseliny. Obojí je přitom pro naše tělo velmi důležité. Samotná aplikace je potom jednoduchá. Stačí hrudku tvarohu smíchat se dvěma plnými lžícemi lněných semínek a rozmixovat tuto směs dohladka. Jakmile se vytvoří kompaktní hmota, je nutné ji sníst. Pokud se vám zdá příliš hustá, klidně na zředění přidejte trochu mléka. S lněným olejem je práce trochu jednodušší, hustá kaše vám vznikne snadněji. Je ale nutné, aby neobsahoval žádné chemické látky, protože potom by vaše snaha vyšla vniveč. Směs je dobré konzumovat dvakrát denně, a to ráno a večer, přičemž vždy nejpozději do 20 minut od rozmixování, protože potom ztrácejí obě ingredience své výživové hodnoty.

iKombinace tvarohu a lněného semínka je neobyčejně účinná.

Co dodržovat při Cancer Diet

Aby dieta proti rakovině měla ten správný efekt, je potřeba dodržovat ještě určitá pravidla. Ta jsou spojená se změnou ve stravování a jídelníčku.

  • Vyhýbejte se tukům.
  • Eliminujte jednoduché cukry.
  • Zvyšte příjem vitamínu C konzumováním například citrusů, šípku nebo zeleniny.
  • Pijte kvalitní bílé a zelené čaje, nejlépe 3x denně.
  • Vyvarujte se chemikálií v potravinách, éček, konzervantů, apod.
Diskuze Vstoupit do diskuze
85 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články