V prestižním utkání hvězd KHL se ukážou celkem 4 čeští hráči

Foto: oblgazeta.ru

I Kontinentální hokejová liga má svoje utkání hvězd. A i tady je pro hráče velká čest si zahrát. Aby se do daného utkání dostali, je pochopitelně třeba počkat si na nominaci. Letošní nominace byla poměrně štědrá, pokud šlo o oslovení českých hráčů. Celkem se utkání hvězd budou účastnit hned čtyři tuzemští zástupci, kteří tak jenom potvrzují svou kvalitu a to, že jsou platnou součástí svých klubů.

Koho budeme moci vidět?

Zajímá vás, kteří hráči patří mezi nominovanou čtveřici, která se blížícím-se utkání hvězd KHL ukáže? Prvním jménem je Jakub Kovář, který v současné sezoně hájí branku Jekatěrinburgu. Druhým jménem je Dmitrij Jaškin, které je platným útočníkem Dynama Moskva. Třetím hráčem v utkání hvězd bude známý forvard Hynek Zohorna, kterého mohou hokejoví fanoušci znát z týmu Chabarovsk. Posledním čtvrtým jménem je Lukáš Sedlák, který hraje na postu útočníka v dresu Čeljabinsku.

Nutno říci, že Sedlák se do nominace dostal v podstatě až na poslední chvíli. Dá se říci, že skončil těsně pod čarou, ale jelikož se jedno místo uvolnilo, dostal svou šanci. Důvodem jeho nasazení je absence Pavla Dacjuka, který se omluvil z důvodu zranění a jeho následné rehabilitace. Pro našeho hráče to byla celkem dobrá zpráva, díky které se do výběru hráčů nakonec dostal.

Nastoupí proti sobě

A jak budou jednotliví hráči rozděleni do skupin, tedy konkrétně do jednotlivých divizí? V podstatě nastoupí proti sobě. Sedlák a společně s ním také Kovář budou zástupci Charlamovovy divize. Ti jediní si tak zahrají spolu. Jaškin bude zase reprezentovat Bobrovovu divizi a poslední dosud nezmíněný Zohorna bude reprezentovat Černyševovu.

Pokud vás utkání plné kvalitního hokeje zajímá, nebo chcete jenom vidět naše hráče v akci, nezapomeňte na to, že utkání hvězd Kontinentální hokejové ligy je naplánováno už na tento víkend. Tedy konkrétně na tuto neděli.

Foto: oblgazeta.ru