Slova, která neměl nikdo slyšet. Nevhodné výroky jednoho z hlavních rozhodčích v zápase NHL mezi Nashvillem a Detroitem

                   

Skandální slova rozhodčího v zámořské NHL prošetřuje ligový komisař. Úterní utkání mezi Nashvillem a Detroitem bylo velmi neobvyklé.

Vedení nejznámější hokejové soutěže NHL totiž řeší vskutku kuriózní případ, kdy jeden z hlavních rozhodčích řekl během hry pár slov, které nebyly zrovna v duchu fair play. Toho si samozřejmě všimli i fanoušci u televizních obrazovek a jeden z dvojice hlavních sudí teď schytává pořádnou porci kritiky.

Vzájemná komunikace mezi hlavními rozhodčími byla slyšet i na pozadí televizních obrazovek. Přestože nebyla celá komunikace mezi rozhodčími naprosto srozumitelná, mikrofony zaznamenaly následující slova: „Nebylo to nic hrozného, ale chtěl jsem dát Nashvillu zk***ený trest na začátku…,“ řekl jeden z dvojice hlavních sudích.

iZdroj fotografie: Unsplash

Celá situace se stala na začátku druhé třetiny, když byl vyloučený na dvě minuty švédský útočník Predators Viktor Arvidsson za podražení Jona Merrila. „Rozhodčí jsou zaměstnanci ligy a spíše, než abych to komentoval já, by se o celou záležitost měla postarat liga,“ řekl pro AP na pozápasové tiskové konferenci trenér Nashvillu John Hynes.

Ředitel hokejových operací NHL Colin Campbell se nechtěl podrobně vyjadřovat k celé kuriózní situaci. Připustil však, že se liga bude nevhodným a nesportovním chováním jednoho z rozhodčích dále zabývat, případ důkladně prošetří a pro sudího vyvodí vhodné důsledky za jeho chování. Ten se má tak nejspíš na co těšit.

Diskuze Vstoupit do diskuze
58 lidí právě čte
Autor článku

Lenka Šimánková

Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Prodej auta na náhradní díly krok za krokem
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Ruský tanker Iljušin Il-78 může u hranic NATO maximálně provokovat, ale nic víc. Vlastním letounům přitom dává „neomezený“ dolet
Události247.cz
Události247.cz
Naftová a benzínová auta budou nadále jezdit, a to i přes zákaz EU. Podmínka pro jejich používání ale bude likvidační
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Pod zákopy 1. sv. války probíhaly kruté bitvy v podzemí. Většinou bývalí horníci se snažili nepřítele podkopat