Slova, která neměl nikdo slyšet. Nevhodné výroky jednoho z hlavních rozhodčích v zápase NHL mezi Nashvillem a Detroitem

                   

Skandální slova rozhodčího v zámořské NHL prošetřuje ligový komisař. Úterní utkání mezi Nashvillem a Detroitem bylo velmi neobvyklé.

Vedení nejznámější hokejové soutěže NHL totiž řeší vskutku kuriózní případ, kdy jeden z hlavních rozhodčích řekl během hry pár slov, které nebyly zrovna v duchu fair play. Toho si samozřejmě všimli i fanoušci u televizních obrazovek a jeden z dvojice hlavních sudí teď schytává pořádnou porci kritiky.

Vzájemná komunikace mezi hlavními rozhodčími byla slyšet i na pozadí televizních obrazovek. Přestože nebyla celá komunikace mezi rozhodčími naprosto srozumitelná, mikrofony zaznamenaly následující slova: „Nebylo to nic hrozného, ale chtěl jsem dát Nashvillu zk***ený trest na začátku…,“ řekl jeden z dvojice hlavních sudích.

iZdroj fotografie: Unsplash

Celá situace se stala na začátku druhé třetiny, když byl vyloučený na dvě minuty švédský útočník Predators Viktor Arvidsson za podražení Jona Merrila. „Rozhodčí jsou zaměstnanci ligy a spíše, než abych to komentoval já, by se o celou záležitost měla postarat liga,“ řekl pro AP na pozápasové tiskové konferenci trenér Nashvillu John Hynes.

Ředitel hokejových operací NHL Colin Campbell se nechtěl podrobně vyjadřovat k celé kuriózní situaci. Připustil však, že se liga bude nevhodným a nesportovním chováním jednoho z rozhodčích dále zabývat, případ důkladně prošetří a pro sudího vyvodí vhodné důsledky za jeho chování. Ten se má tak nejspíš na co těšit.

Diskuze Vstoupit do diskuze
93 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Jak se zachovat, když potkáte vojenskou kolonu na silnici? Určitě nedělejte tyto chyby, které dělá téměř každý
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Kvůli malému hornatému území Náhorního Karabachu mezi Arménií a Ázerbájdžánem zahynuly tisíce lidí, konflikt neutichá
Události247.cz
Události247.cz
„Ukrajincům vstup zakázán!“ Takové nápisy měly být na dveřích některých obchodů. Podle majitelů to není pravda
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Mučení masem, solí či slepičími vejci: I bez složitých nástrojů to byly ohavné praktiky, při kterých lidé prožívali nesnesitelná muka