Slova, která neměl nikdo slyšet. Nevhodné výroky jednoho z hlavních rozhodčích v zápase NHL mezi Nashvillem a Detroitem

                   

Skandální slova rozhodčího v zámořské NHL prošetřuje ligový komisař. Úterní utkání mezi Nashvillem a Detroitem bylo velmi neobvyklé.
Vedení nejznámější hokejové soutěže NHL totiž řeší vskutku kuriózní případ, kdy jeden z hlavních rozhodčích řekl během hry pár slov, které nebyly zrovna v duchu fair play. Toho si samozřejmě všimli i fanoušci u televizních obrazovek a jeden z dvojice hlavních sudí teď schytává pořádnou porci kritiky.

Vzájemná komunikace mezi hlavními rozhodčími byla slyšet i na pozadí televizních obrazovek. Přestože nebyla celá komunikace mezi rozhodčími naprosto srozumitelná, mikrofony zaznamenaly následující slova: „Nebylo to nic hrozného, ale chtěl jsem dát Nashvillu zk***ený trest na začátku…,“ řekl jeden z dvojice hlavních sudích.


iZdroj fotografie: Unsplash

Celá situace se stala na začátku druhé třetiny, když byl vyloučený na dvě minuty švédský útočník Predators Viktor Arvidsson za podražení Jona Merrila. „Rozhodčí jsou zaměstnanci ligy a spíše, než abych to komentoval já, by se o celou záležitost měla postarat liga,“ řekl pro AP na pozápasové tiskové konferenci trenér Nashvillu John Hynes.

Ředitel hokejových operací NHL Colin Campbell se nechtěl podrobně vyjadřovat k celé kuriózní situaci. Připustil však, že se liga bude nevhodným a nesportovním chováním jednoho z rozhodčích dále zabývat, případ důkladně prošetří a pro sudího vyvodí vhodné důsledky za jeho chování. Ten se má tak nejspíš na co těšit.

Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (79%) 148 hlasů
Nahlásit chybu
AutoŽivě.cz
Česká pošta začala používat elektrická auta pro rozvoz dopisů a balíčků. Výběr je ovšem poněkud bizarní
ArmádníZpravodaj.cz
Temná stránka armádní historie. Američané po vylodění v Normandii páchali brutální krutosti. Nejsou to takový svatoušci, jak je prezentováno
Události247.cz
Kam se odebrat při případném kolapsu civilizace? Studie jasně ukázala na jednu zemi
VědaŽivě.cz
Jaká byla šance, že jste se narodili právě vy a čemu můžete děkovat za váš život?