Povede Pardubice Hadamczik, nebo přivede majitel klubu Dědek jiné velké jméno?

Neúspěch současné vedení Pardubic netoleruje. Dva dny po vyřazení ve čtvrtfinále play-off odvolalo trenéra Richarda Krále i jeho asistenty. Vystřídá ho Alois Hadamczik, nebo vytáhne majitel klubu Petr Dědek z rukávu jinou velkou rybu?

i Zdroj fotografie: HC Oceláři Třinec
                   

První volbou na místo nového kouče Pardubic byl podle všeho Pavel Gross, který před nedávnem skončil v německém Mannheimu. „Takový trenér by se mi líbil. Má zkušenosti, výsledky, je to válečník. Je to někdo, kdo by Dynamo vést určitě mohl. Dovedu si to představit,“ připustil majitel Pardubic Petr Dědek v rozhovoru pro deník Sport. Tato varianta ale podle všeho padla.

Nejvíce je v současné době skloňováno jméno Aloise Hadamczika. Ještě před měsícem přitom bývalý trenér národního týmu působení na pardubické lavičce kategoricky odmítal. „Garantuji vám, že je to nesmysl,“ citoval Hadamczika server Idnes s tím, že kdyby mu nabídka od Dynama přišla, nevzal by ji. Podle zákulisních informací se ale situace změnila. Kývne nakonec zkušený trenér?

iZdroj fotografie: HC Motor České Budějovice

Pardubice oslaví v příštím roce sto let od založení a Petr Dědek touží po titulu. To znamená, že šéf střídačky bude pod značným tlakem. Pavel Ryšavý z deníku Sport zmiňuje, že Hadamczikovi se v minulosti nejvíce dařilo tam, kde nebyl pod tlakem. Šéfkomentátor ČT Sport Robert Záruba na Twitteru připomněl Hadamczikovu nikterak zázračnou bilanci v play-off. Majitel Dynama každopádně může vytáhnout i další zajímavá jména. Nabízí se třeba Miloslav Hořava, který po sezoně skončí ve Spartě, Jiří Kalous nebo například Filip Pešán. Kdo podle vás povede pardubické hokejisty?

Diskuze Vstoupit do diskuze
113 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Stodola vydala nevyčíslitelný poklad, nález 144 luxusních aut. Ferrari, Bentley, Rolls-Royce ale zřejmě shnijí na prach
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Rusko má nejsilnější mezikontinentální střely i nejvíce jaderných hlavic na světě. Opravdu je „teroristickým státem“? USA zůstává pozadu
Události247.cz
Události247.cz
Předstupeň jaderných zbraní: Putin hodlá podniknout zničující krok. Ve hře je vypuštění smrtící látky do ovzduší
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
„UFO hacker“ se naboural do webových stránek NASA. Prý tam našel informace o mimozemšťanech a viděl i fotky