Olomoucký brankář Konrád po ošklivém zranění: Mám spadlé víčko a nepotí se mi část tváře, ale existuju

Přes ošklivé zranění se dokázal po pouhých třech měsících vrátit mezi tři tyče hokejové Olomouce. Slovenský brankář Bronislav Konrád promluvil o svém zdravotním stavu, účasti na zimní olympiádě i Davidu Krejčím.

i Zdroj fotografie: HC Olomouc
                   

Uplynuly téměř tři měsíce od přípravného utkání, ve kterém čtyřiatřicetiletého brankáře Bronislava Konráda zasáhla brusle do krku a musel se podrobit několika operacím. Přesto se dokázal slovenský brankář vrátit na led a opět nastupuje mezi třemi tyčemi olomouckého celku. Přesto sám přiznává, že výpadek byl zjevný a ke stoprocentní kondici jej čeká dlouhá cesta.

Bylo to v pohodě, i když výpadek byl zjevný zejména z kondiční stránky,“ přiznal pro slovenský deník Šport po utkání s českobudějovickým Motorem. „Čekají mě ještě rehabilitace, ale to je dlouhodobá věc. Naštěstí nemám žádné problémy s viděním ani ničím podobným,“ doplnil Konrád, který zároveň jedním dechem podotknul, že si přesto z ošklivého zranění několik šrámů odnáší.

iZdroj fotografie: HC Olomouc

Mám spadlé víčko a nepotí se mi část tváře, ale s tím můžu existovat,“ míní zkušený brankář, která v hanácké metropoli působí osmým rokem. „Chodil jsem poslední měsíc často na led a měl jsem problémy jen s tím, aby se rozpumpovaly svaly a ruka pracovala tak jak má. Nebylo tolik času na kondiční věci, proto je musím nahánět v zápasech,“ dodal Konrád, který si zároveň pochvaluje také spolupráci s Davidem Krejčím, který do Olomouce přišel v létě.

Olympiáda? Uvidíme

Je to parádní hráč. Na přesilovkách to řídí sám, má geniální přihrávky. V posledním zápase jsme prohrávali, ale dal vyrovnávací branku a proměnil i nájezd,“ dodal na adresu bývalého hráče Bostonu Bruins. Konrád pro slovenský deník Šport zároveň prozradil, že si dokáže představit účast na zimní olympiádě, která je na programu již nadcházející rok v únoru v čínském Pekingu, až po několika odehraných zápasech.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Uvidíme, jak to půjde dál. Musím odchytat více zápasů. Když jich budě pět nebo šest, uvidíme lépe jak reaguje moje ruka a jak se celé tělo cítí. Bylo by pěkné si znova zachytat na olympiádě, ale ještě je brzo,“ dodal Slovák, který byl v olympijské kvalifikaci jasnou jedničkou svého národního týmu. „Zatím jsem v sezóně pořádně nechytal, takže to neřeším. Ale když budu chytat, budu mít radost a kdyby to stačilo na olympiádu, bylo by to super,“ zakončil.

Zdroj: Šport

Diskuze Vstoupit do diskuze
137 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Chcete nový automobil? Vyzkoušejte nákup v aukci!
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Ruské námořnictvo v Černém moři trpí. Ztráty jsou zřejmě velké, ale Kreml se je snaží všemožně maskovat
Události247.cz
Události247.cz
Představitelé zemí Evropské unie na summitu schválili udělení kandidátského statusu Ukrajině a Moldavsku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
HONEYWELL Zve STUDENKY TECHNICKÝCH OBORŮ do soutěže „SHE STEM AWARD“