NHL v Česku – dočkáme se ještě letos!

                   

Nejspíš jste v poslední době zaznamenali řadu spekulací, které hlásaly, že by se v České republice mohl odehrát zápas prestižní hokejové NHL. Trvalo poměrně dlouho, než byly vyřešeny všechny potřebné formality a za tu dobu nikdo nevydal jasné stanovisko, jestli k události skutečně dojde. Nyní ale můžeme oficiálně oznámit, že ano! Do Česka potřetí v historii míří nejslavnější hokejová soutěž světa!

Dokonce už je znám i datum a umístění – 4. října 2019 v pražské O2 aréně.

Na koho se v O2 aréně můžeme těšit?

Organizátoři celé této akce se divákům snažili přinést dostatečně záživný program, čili bylo potřeba dojednat takové týmy, ve kterých působí někteří tuzemští hráči. To se nakonec opravdu povedlo. Síly spolu totiž poměří Chicago Blackhawks a Philadelphia Flyers. Barvy Flyers již dlouhá léta hájí Jakub Voráček – miláček českého publika – a zároveň jeden z nejlepších současných útočníků našeho národního týmu, svého času také kapitán. Dále budeme mít možnost vidět také Radka Gudase. Otazníky stále visí nad Michalem Neuvitrhem, jemuž v týmu z Philadelphie po sezóně končí smlouva.

Na opačné straně by se nám s největší pravděpodobností měl představit Dominik Kahun s českými kořeny a také Dominik Kubalík, na něhož Blackhawks vlastní práva. Osud David Kämpfa dosud není jistý, protože mu stejně jako Neuvirthovi končí smlouva.

Předprodej lístků startuje co nevidět

Pro všechny zájemce budou lístky v předprodeji k dispozici od 27. března, kdy se objeví na síti Ticketportal. Ceny se budou lišit podle umístění, takže můžete očekávat rozpětí od 1 990 do 7 990 Kč v závislosti na skutečnosti, jestli vám stačí vstupenka klasická a nebo stojíte o VIP balíček. Úvodní buly zápasu je plánováno na 20:00 a pokud se na stadion nedostanete, můžete utkání sledovat živě na Nova Sport.

Diskuze Vstoupit do diskuze
140 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články