MS v ledním hokeji do 20 let se blíží, známe ceny vstupenek

Foto: ceskatelevize.cz

Česká republika v letošním roce hostí jednu z největších sportovních akcí co se ledního hokeje týče. Není to ovšem šampionát dospělých, nýbrž mezinárodní klání hráčů ve věku do 20 let. To se na přelomu roku uskuteční střídavě na stadionech v Ostravě a Třinci. Vstupenky půjdou do prodeje s úderem 24. dubna a dokonce už je známá i jejich cena. Tuzemské a zahraniční juniory můžete přijít podpořit za 290 Kč a některé zápasy budou dokonce ještě levnější!

Cena uzpůsobená atraktivitě turnaje

Generální sekretář hokejového svazu Martin Urban ve svém prohlášení uvedl, že se cenu vstupenek snažili uzpůsobit v závislosti na několika různých faktorech. Mezi ně samozřejmě patří skutečnost, že fanoušci mohou být svědky zrodu budoucích hvězd světového formátu. Dále se pak bral v potaz také termín, ve kterém je šampionát pořádán. Ten bude podle předpokladů zajímavý zejména pro tuzemské obecenstvo (koná se v rozmezí od 26. prosince do 5. ledna).

V neposlední řadě pak vedení českého hokeje vnímá i to, že zápasy mladíků většinou zas tolik pozornosti nepřilákají. Právě proto je celý turnaj cenově dostupný, aby si případní zájemci nemuseli nechat ujít žádný z důležitých zápasů.

Dělení do tří základních cenových skupin

První část turnaje je z pohledu vstupenek rozdělena do tří cenových kategorií. V první kategorii se nacházejí lístky v hodnotě 140 Kč, druhá skupina je tvořena vstupenkami za 240 Kč a poslední, do které mimo jiné spadají všechny zápasy české reprezentace, vyjde zájemce na 290 Kč. Pokud se český výběr probojuje do další fáze turnaje, cena vstupenek se až do boje o třetí místo měnit nebude.

Za duel o bronzovou medaili fanoušky zaplatí 350 Kč a finále bude stát 450 Kč. Vstupenky na boj o udržení mezi světovou elitou se budou prodávat za 90 Kč. Jak to vidíte vy? Plánujete naše mladíky podpořit?

Foto: ceskatelevize.cz