Krásná česká trenérka se znovu objevila na lavičce Caroliny

Česká hokejová trenérka Karolína Huvarová znovu řádila. Během loňského roku se stala úplně první Evropankou, která vedla hokejový tým v Americe poté, co hlavní kouč Caroliny Thurderbirds André Niece vyfasoval od disciplinární komise stopku na šest zápasů. Na konci tohoto roku si Huvarová roli lodivodky v zámoří ze stejných důvodů zopakovala. Jak tato kráska, která na sociálních sítích zveřejňuje jednu pikantní fotografii za druhou, vedla?

Karolína Huvarová podruhé zastoupila svého životního partnera

André Niece a třiatřicetiletá Češka Karolína Huvarová nejsou partnery pouze na střídačce hokejového týmu Carolina Thurderbirds. Dvojice spolu už nějakou dobu žije na hromádce, díky čemuž se 163 centimetrů vysoké krasavici ostatně otevřela cesta do sféry hokeje. V roce 2015 totiž Huvarová totiž vyhrála soutěž Bikini fitness, načež se stala kondiční trenérkou u zmíněného klubu.

Thurderbirds hrají FNL, což je profesionální americká soutěž v ledním hokeji. Sice nedosahuje takové oblíbenosti jako NHL nebo AHL, nicméně svou důležitost si na scéně bezpochyby získala. Huvarová tedy vlétla do nového oboru po hlavě a zanedlouho si čekala ještě mnohem větší výzva.

André Niece (hlavní trenér) totiž dostal v průběhu minulé sezóny trest od disciplinární komise na šest zápasů. Vedení klubu se rozhodlo, že velení po dobu jeho nepřítomnosti převezme právě Huvarová. Pod její taktovkou hráči vyhráli tři zápasy a dokráčeli si na samotný vrchol ligy.

Historie se opakovala, ne však v tak velké míře

Ani letos se Karolína Huvarová roli hlavní trenérky nevyhnula. Disciplinární komise totiž znovu potrestala jejího přítele Andrého Nieceho, tentokrát nicméně pouze na jedno utkání. I tak ale česká rodačka vyjádřila svou nespokojenost s přísným verdiktem:

„André byl suspendován na jeden zápas. Tentokrát v tom byl ale opravdu nevinně. Jedná se o klasické pochybení rozhodčích, kdy se mezi sebou neuměli domluvit na trestu a nakonec to schytal právě André, protože hájil našeho hráče, který dostal hokejkou nepříjemný úder do obličeje. Hlavní sudí to jako faul nakonec nepískl. Prý to neviděl.“

Ať už to s onou suspendací bylo jakkoli, Huvarová své opětovné pasování na pozici lodivodky zvládla na výbornou. Hokejisty vybičovala k cennému vítězství nad Rumble Bees v poměru 5:2 a následně jim jako odměnu sama připravila štědrovečerní večeři. Nabízí se tedy jasná otázka: Je osoba Adrého Nieceho v týmu ještě potřeba? Možná by bylo načase, aby žena převzala velení nejen v domácnosti, ale také v rámci celého týmu.

Zdroj: Pixabay.com