Kometa opět zazářila na přestupovém trhu. Do Brna míří z Třince další trojnásobný český mistr

Tým Komety posílil během léta už druhý trojnásobný český mistr. Po útočníkovi Tomášovi Marcinkovi tentokrát Brněnští vyztužili defenzivu.

i Zdroj fotografie: HC Kometa Brno
                   

Získat posilu z kádru úřadujícího šampiona? Kometa už to v minulosti dokázala. Během letošního léta přivedli Brněnští z Třince Tomáše Marcinka, loni Tomáše Kundrátka. Nyní míří pod Špilberk další Ocelář. Defenzivu modrobílých pomůže vyztužit šestadvacetiletý obránce Jan Zahradníček.

Šampión v Brně

Jednání Komety se Zahradníčkem byla hodně rychlá. „Honza nasbíral v minulých sezónách spoustu zkušeností v první lize a především v třinecké organizaci. Měli jsme ho v hledáčku a když nám jeho staronoví spoluhráči potvrdili i jeho charakterové vlastnosti, usnadnilo to situaci a domluvili jsme se na smlouvě,“ řekl pro klubový web o nejnovějším jménu na brněnské soupisce hlavní trenér Patrik Martinec. 

iZdroj fotografie: HC Oceláři Třinec

Nad nabídkou Komety Zahradníček dlouho nepřemýšlel. „S přípravou na ledě jsem začal v Havířově. Když se mi ozvala Kometa, velice rychle jsme se domluvili na podmínkách. V pátek mi volal pan trenér Martinec, bavili jsme se o tom, jaká by měla být moje pozice v týmu. V pondělí už jsem se hlásil na tréninku Komety. Jsem moc rád, že tady můžu být. Kometa má obrovskou tradici a historii, obrovsky se těším na novou výzvu,“ uvedl Jan Zahradníček po podpisu smlouvy.

Bude Kometa patřit k nejlepším týmu extraligy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
137 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články