VIDEO: Divoká bitka fanoušků Bostonu a Arizony se při zápasu NHL zvrhla. Jeden z nich ukousl druhému kus prstu

Během zápasu NHL se na tribuně strhla téměř minutová bitka fanoušků Bruins a Coyotes. Jeden z nich při šarvátce ukousl druhému kus prstu, zraněni byli i další dva diváci.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pěstní souboje k NHL patři. Tedy ty na ledě. Ale bitka fanoušků v hledišti? To je celkem rarita a šarvátka, která se odehrála při utkání Coyotes – Bruins, byla pořádně divoká. Není jasné, co ji vyvolalo. Během chvíle se ale do boje zapojil minimálně tucet lidí. Video, jenž má na kontě 4,6 milionu zhlédnutí, zveřejnil jako první Pete Blackburn z BallySports.

Bitka fanoušků přinesla šokující K.O.

Tato bitka fanoušků přinesla mnoho šílených momentů. Například tvrdé K.O., které schytala drobná žena (s číslem 87 na tričku) od muže v červeném triku a černé čepici. Po necelé minutě skončila většina rváčů na jedné hromadě o několik řad níž. Jeden z nich při tom přišel o kus prstu. Protivník mu ho ukousl. Informaci potvrdil i generální ředitel Coyotes Xavier Gutierrez.

Muže, který v bitce fanoušků přišel o kus prstu, převezla záchranka k ošetření do nemocnice. Během rvačky utrpěli zranění ještě další dva lidé. Útočník Nashaknik Allen Shontz, který si tentokrát ukousl příliš velké sousto, byl zadržen policií pro podezření z ublížení na zdraví. Dalších pět diváků má na krku výtržnictví.

Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Videotest BMW M8 Coupe Competition: Přepychová sportovní bestie, která má zásadní vadu
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
ASN4G jako atomová pěst Paříže: stealth hypersonická střela má uletět až 1 000 km rychlostí až Mach 8, je evropským průkopníkem
Události247.cz
Události247.cz
Putin dělá z Běloruska evropskou Severní Koreu, myslí si experti
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Archeologové objevili nový tunel, který má být údajně vstupem do podsvětí