Zase Balotelli. Tentokrát nadával on a vysloužil si tvrdý trest

Nedávno jsme vás informovali o tom, že Ital Mario Balotelli se stal terčem rasistických urážek od jednoho z fanoušků na stadionu. Nyní se to obrátilo a je to právě Mario Balotelli, který byl tím, kdo nedokázal udržet nervy a začal během utkání nadávat. Za to si vysloužil celkem tvrdý trest.

Terčem útoku se stal rozhodčí

V případě incidentu s fanouškem došlo k tomu, že ten na něho pokřikoval rasistické nadávky a po jeho vypátrání ho čekal zápas fotbalu. Nyní byl v roli onoho slovního agresora právě Mario Balotelli. Terčem jeho slovních výpadů však nebyl nikdo v ochozech stadionu, ale byl to rozhodčí, kteří řídil nedělí utkání italské ligy. Zde nastoupil Mario Balotelli spolu se spoluhráči s Brescie proti Cagliary. A právě v tomto utkání, které nakonec skončilo 2:2, se osudný incident udál.

Na hřišti pobyl jenom několik minut

Mario Balotelli nebyl v základní sestavě, ale přišel na hřiště až v 74. minutě v rámci střídání. A na hřišti skutečně nijak dlouho nepobyl, jelikož už v 81. minutě si vysloužil červenou kartu, která znamenala jeho předčasný odchod do sprch. Předtím si vysloužil kartu žlutou, za faulování soupeře. Hned po tom následovalo několik výlevů na adresu rozhodčího, který v tomto směru rozhodl nekompromisně a Mario Balotelli se musel poroučet z hrací plochy.

Další trest přišel

Vyloučení nebylo jediným trestem, který musí Mario Balotelli přijmout. Jeho nadávky měly samozřejmě ještě dohru. Nyní musí jako pokutu zaplatit částku ve výši 10 000 EUR, což je v přepočtu asi čtvrt milionu korun, což není zrovna málo. A tím jeho trest stále nekončí, protože tím dalším je stopka na následující dva zápasy. Týmu tak nejenom nijak nepomohl v nedělním utkání, ale ani mu nijak nepomůže v následujících dvou zápasech. Možná si už konečně zapamatuje, že rozhodčí má vždy pravdu a případné protesty se dají vést slušně, bez nadávek, které si neodpustil.