Fillo předvedl další zkrat, tentokrát byl vyloučen za faul z 2. minuty. Trenér Vrba naznačil, co bude následovat

Proti Spartě odehrál Martin Fillo jen čtyři minuty, než byl vyloučen. Další zkrat předvedl veterán na hřišti Slovácka. Trenér Vrba naznačil, co bude následovat.

i Zdroj fotografie: FC Trinity Zlín

V závěru února předvedl Martin Fillo zkrat v utkání se Spartou. Hosté vedli už 3:0, Zlín ale snížil na 2:3. V 82. minutě přišel na hřiště zkušený záložník, aby pomohl při závěrečném tlaku ševců. Jenže během čtyř minut předvedl dva nesmyslné fauly a rozhodčí ho po dvou žlutých vyloučil. Po dvouzápasové stopce nastoupil na hřišti Slovácka v základní sestavě. Jak to dopadlo?

Další nesmyslný zákrok

Už ve druhé minutě šel Martin Fillo do skluzu na polovině soupeře. Místo míče ošklivě trefil kolíkama stojnou nohu Stanislava Hofmanna. Rozhodčí Starý jeho zákrok nejprve ocenil žlutou kartou, po intervenci VAR si ale šel situaci prohlédnout na monitoru a po chvilce svůj verdikt přehodnotil. Stejně jako proti Spartě Fillo opět mířil do sprch po čtyřech minutách na hřišti.

„Vyloučení bylo nejdůležitějším momentem zápasu. „Jednoznačně. Když jsme pak viděli průběh, Zlín vlastně prakticky neohrozil branku a Slovácko mohlo přidat ještě další góly,“ prohlásil bývalý vynikající útočník a nyní expert televize O2TV Horst Siegl. Trenéra Zlína další zkrat Martina Filla pěkně vytočil. Začátkem týdne to budeme řešit. Některé věci jsme projednávali už teď na tribuně, informace se v pondělí dozvíte,“ naznačil Pavel Vrba.

Konec ve Zlíně? A co konec kariéry?

Konkrétnější ale být nechtěl. „Musím to projednat s vedením klubu a určitě to teď nebudu říkat do televize. Každopádně to nenecháme jen tak přejít, protože utkání je tím ovlivněno,“ poznamenal Vrba. Znamená to snad, že sedmatřicetiletý Martin Fillo ve Zlíně skončil? „Asi to k tomu směřuje, protože jsme viděli ten výraz trenéra,“ dodal Horst Siegl.