Východočeské derby v Pardubicích!

                   

Dnes je na programu poslední zápas 25. kola Fotbalové národní ligy mezi týmy FK Pardubice x FC Hradec Králové. Tým Pardubic bude chtít zvýšit svůj náskok na prvním místě a tým z Hradce Králové se bude snažit proniknout do baráže o postup.

O co se dneska hraje?

V nedělním divokém zápase porazila Zbrojovka Brno na svém domácím hřišti tým Chrudim 3:2 a snížila náskok Pardubic na pouhé tři body. Pardubice ale mají dnešní zápas k dobru a v případě vítězství mohou náskok zvýšit na šest bodů. Pardubické hráče nečeká jednoduchý soupeř, protože tým z Hradce Králové je na 5. místě a ztrácí 4 body na třetí místo zajišťující baráž o postup.

itetrisys.com

Kdo je v lepší formě?

Pardubice po dlouhé šňůře výher ztratily body v Líšni, kde pouze remizovali 1:1. Hráči Hradce Králové také neprožívají příliš velikou euforii, jelikož překvapivě prohráli s Vyšehradem 0:2 a v posledním zápase zachraňovali v 88. minutě důležitou remízu se Zbrojovkou Brno. Tým Hradce Králové momentálně táhne střelec Adam Vlkanova, který již nastřílel v letošním ročníku 11 branek.

Zajímavosti zápasu

Hráčům nepůjde pouze o body do fotbalové národní ligy, ale taky o klubovou prestiž. Jedná se totiž o východočeské derby a jen nejlepší může ukázat, kdo je v tomto regionu králem! Navíc tým z Hradce Králové má pozitivní vzájemnou bilanci. Z devíti vzájemných zápasů neprohráli ani jednou!

ifreesoccerwallpapers.wordpress.com

Očekávaná návštěvnost

Jelikož došlo již k vlně rozvolňování z důvodu koronaviru, tak se na stadion může vměstnat až dva tisíce lidí. Jelikož se jedná o derby, tak se předpokládá veliká divácká návštěvnost. Zápas se také bude vysílat na ČT Sport v 18 hod.

iirishtimes.com
Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Koroze je jako mor. Domácí kutilové ale přišli na to, jak ji levně porazit a obnovit karoserii do původního stavu
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Ruská noční můra. Ukrajina je zřejmě i testovacím centrem pro vyspělé zbraně. Co vlastně útočilo na krymské letiště?
Události247.cz
Události247.cz
Západ může reagovat na jaderný krok ruského prezidenta hned několika způsoby
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jak je možné, že lidé přežili dobu ledovou: Museli být kreativní, zruční a dokonale sehraní