V Liberci byl Mick Van Buren spokojený, návrat do Slavie přesto přivítal. Jsem moc šťastný, že jsem zpátky, prozradil útočník

I když mu podzimní hostování v Liberci vyšlo fantasticky, zimní návrat do Edenu Mick van Buren uvítal. Zkušený útočník doufá, že střeleckou formu potvrdí i ve Slavii.

i Zdroj fotografie: SK Slavia Praha
                   

V prvním přípravném zápase Slavia porazila Hradec Králové 1:0. Po delší době se v sešívaném dresu představil Mick van Buren. Jsem moc šťastný, že jsem zpátky. První týden byl hodně těžký, těším se na soustředění. Uvidíme, jak to bude dál,“ poznamenal pro klubový web útočník, který na podzim nastřílel na hostování v Liberci devět ligových gólů.

Druhá šance měl být gól, ví Van Buren

Van Buren odehrál proti Hradci Králové první poločas. Jaká byla z jeho pohledu? „Těžká. V nohách máme hodně tréninků, běhání a posilování. Byli jsme trošku unavení, ale nebylo to špatné,“ zmínil Nizozemec. Proti Votrokům byl nebezpečný. „Ano, myslím, že jsem měl dvě dobré příležitosti. Škoda, že to tam nepadlo. Z té druhé měl padnout gól. Doufám, že už to bude jen lepší,“ uvedl Van Buren.

iZdroj fotografie: FC Slovan Liberec

Podzimní hostování pod Ještědem mu skvěle sedlo. „Ano. V lize jsem dal devět branek, další tři pak v poháru. Dařilo se mi, s výkony i vytížením jsem byl hodně spokojený. Doufám, že se mi podaří přenést moji podzimní formu i do Slavie. Věřím, že to půjde,“ doufá útočník, který je ve Slavii sedm let.

Soustředění? Velká dřina

Po sezoně Van Burenovi končí smlouva. Na jaře může Slavie vedení přesvědčit o prodloužení kontraktu. Pokud se tedy udrží v sestavě. Sešívaní nyní zamíří na soustředění do Algarve. „Budu makat, chci se udržet v týmu. Čeká nás velká dřina. Uděláme všechno, abychom se dobře připravili na ligu a pohár. Přípravné zápasy budou důležité, snad se nám i mně osobně podaří,“ uzavřel zkušený Mick van Buren.

Naváže Mick van Buren ve Slavii na podzimní formu?

Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články