Útočník Slavie Michael Krmenčík poprvé po vítězství nad Viktorií Plzeň promluvil

V Plzni fotbalově vyrůstal a s tamní Viktorií oslavil také tři mistrovské tituly. Přesto se osmadvacetiletý útočník Michael Krmenčík, který nyní obléká dres pražské Slavie, nezdráhal oslavit vstřelenou branku proti svému mateřskému klubu. Na sociálních sítích za to sklidil kritiku jak ze strany fanoušků, tak i bývalých spoluhráčů.

i Zdroj fotografie: SK Slavia Praha
                   

Musím říct, že jsem rád, že jsem dal gól. Potřeboval jsem se gólově nastartovat a že to bylo zrovna proti Plzni, za to nemůžu. Jsem ale rád, že jsem skóroval,“ prohlásil Krmenčík, jehož bouřlivá gólová oslava zaskočila nejen fanoušky Viktorie Plzeň. Reprezentační kanonýr se totiž prosadil až minutu před koncem základní hrací doby za fakticky rozhodnutého stavu proti soupeři, který hrál pouze v osmi.

Jsem známý tím, že mám hodně šancí a třeba ze tří proměním jenom jednu. Proti Plzni to takhle bylo. Měl jsem dvě šance a z jedné jsem dal gól. Myslím, že to bylo dobré. Bylo to v nastavení a už nebylo co řešit. Jsem moc rád, že jsme vyhráli,“ uvedl v rozhovoru pro klubový web. „Chtěl jsem to rvát na zadní tyč a naštěstí jsem to prorval, jejich gólman si na to sáhnul. Ale byl jsem moc rád, že to skončilo v síti a mohli jsme myslet na výhru,“ míní.

izdroj fotografie: Reuters

Všichni říkali, že jsme v nějaké krizi. Teď jsme ukázali charakter a hráli jsme velice dobře,“ dodal Krmenčík, na kterého se po utkání snesla vlna kritiky. Naštvaný komentář na svém Insagramu zveřejnil také bývalý kapitán Plzně David Limberský, který již dříve Krmenčíka kritizoval. „Krmenčík je největší ostuda, co kdy v Plzni byla,“ uvedl.

Kritikou nešetřil ani jeho další spoluhráč z Viktorie Jean-David Beauguel, který na svých sociálních sítích komentoval Krmenčíkovo chování karikaturou s malým mozkem. „Krmenčík… Co o něm říct?“ napsal k obrázku. Současný kouč západočeského celku Michal Bílek chování osmadvacetiletého útočníka komentoval jen lakonicky. „Je to jeho svědomí,“ prohlásil.

Zdroj: SK Slavia Praha

Diskuze Vstoupit do diskuze
104 lidí právě čte
Autor článku

Tobiáš Cimrman

Zobrazit další články