Únik z Old Trafford nevychází. Ronaldovi docházejí možnosti, přesto nejspíše odmítne astronomickou nabídku

Cristiano Ronaldo stále nemá jasno v tom, za jaký celek bude nastupovat v nadcházejícím ročníku. Touží opustit Manchester United, chce si však uchovat svůj legendární odkaz. Vrátí se do Sportingu?

i Zdroj fotografie: Manchester United
                   

Byl jasným tahounem Manchesteru United v uplynulém ročníku, jenže to stačilo pouze na kvalifikaci do základní skupiny Evropské ligy. Právě proto chce pětinásobný držitel Zlatého míče Cristiano Ronaldo opustit Old Trafford, aby pokračoval ve svém odkazu nejproduktivnějšího hráče Ligy mistrů. Zájemců však ubývá a jasno podle informací Sky Sports nepřineslo ani Ronaldovo jednání se stávajícím zaměstnavatelem.

Jeho možnosti jsou navíc několik dní před startem evropských soutěží velmi limitované. Londýnská Chelsea už údajně opustila snahy Ronalda získat. Možné angažování CR7 v uplynulých dnech odmítl také Bayern Mnichov a Atlético Madrid. Zdroje Sky Sports News však naznačují, že přesun na Wanda Metropolitano formou hostování, o kterém jsme informovali v minulých dnech, stále není definitivně zapovězený.

iZdroj fotografie: Manchester United

Ačkoliv Ronaldo prohlásil, že chce z Old Trafford odejít, docházejí možnosti a zdá se, že bude muset zůstat,“ nastiňuje reportérka Sky Sports Melissa Reddy. „Chelsea se od dohody o Ronaldovi distancovala, stejně jako Bayern Mnichov, Neapol a mnoho dalších elitních klubů, kterým se ho Jorge Mendes, Ronaldův agent, snažil prodat,“ dodává s tím, že se naopak objevila vysoká nabídka z Blízkého východu. Ta by však mohla poškodit Ronaldův odkaz.

Saudská Arábie by narušila Ronaldovy cíle

Nabídka ze Saúdské Arábie je sice astronomická, ale nedává Cristianu Ronaldovi to, co chce. Odkaz. Chce dosahovat rekordů v Lize mistrů, o kterých si myslí, že na ně v budoucnu nikdo jiný nedosáhne. Proto chce zůstat na absolutně nejvyšší úrovni. Nyní to stále více vypadá, že bude muset zůstat v Manchesteru United, protože z velkých klubů nikdo nemá zájem,“ doplňuje s tím, že nová útočná esa již všechny kluby mimo Chelsea získaly.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Podle zákulisních zpráv navíc zůstává klidný i Ronaldův současný zaměstnavatel. „Manchester United byl vždy velmi klidný a pohodlný. Trvají na tom, že není na prodej a že dokončí poslední rok své smlouvy. Uvidíme, jak s tím teď budou manévrovat do budoucna. Ronaldo se ale udržuje v kondici, takže nemají žádné problémy ani obavy z toho, v jakém stavu se bude hlásit do předsezónní přípravy,“ zakončila Reddy pro Sky Sports.

Otázkou zůstává, nakolik je aktuální návrat Ronalda do Sportingu Lisabon, kde před dvaceti lety s velkým fotbalem začínal. Podle serveru The Athletic jeho agent Jorge Mendes jedná právě s portugalským vicemistrem. Zelenobílí budou hrát, na rozdíl od Manchesteru United, Ligu mistrů. V případě hostování by CR7 s velkou pravděpodobností musel výrazně ustoupit ze svých platových nároků.

Měl by Cristiano Ronaldo zamířit do Saudské Arábie?

Diskuze Vstoupit do diskuze
71 lidí právě čte
Autor článku

Tobiáš Cimrman

Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Stodola vydala nevyčíslitelný poklad, nález 144 luxusních aut. Ferrari, Bentley, Rolls-Royce ale zřejmě shnijí na prach
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
„K zemi půjdou jako kachny“, nové rychlopalné dělo je zabijákem stíhaček, dronů i plavidel. Doplní ho nezastavitelná raketa
Události247.cz
Události247.cz
Putin je v paralýze: Bojí se stále víc o svůj život. Nové důkazy přibývají
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Proč královské ženy odpradávna musely rodit před velkým davem lidí: Některé kvůli tomu málem přišly o život